4.-7. juuli 2019
Laulu- ja tantsupeo alguseni
286päeva 21tundi 16minutit 56sekundit

Tantsupidudel on kõigi 85 oma toimumisaasta jooksul hoitud rahvarõivaid au sees. Nii ka sel korral, mil tantsupidu juba 20. korda peetakse.

Kollektiividelt eeldatakse eesti rahvarõivaste korrektset kandmist esinemistel. Rahvariiete komplekti juures on tähtis rõivakomplekti kihelkondlik päritolu (segarühmas võivad rõivad olla naistel ühest – meestel teisest kihelkonnast). Tänapäevaste materjalide kasutamine jms ei ole loomulikult keelatud.

Pererühmadel ei pea olema kõigil tantsijatel rühmas ühesugused rahvarõivad, samas kõigil tantsijatel peavad seljas olema siiski korrektsed rahvariided.

Tantsurühmadel, kes juba tantsupidudel on osalenud ei ole tarvis rõivakomplekte uuendada, v a juhul, kui varasemate pidude eel on mingitele puudustele tähelepanu juhitud.

Kõigil, kel rahvarõivaid puudu või üle, saavad nüüd siin lehel sellest teada anda, et siis neil kel midagi üle või puudu saavad omavahel kontakteeruda ja juba omavahel pakkumistes- vajadustes kokku leppida

Selleks on vajalik sisestada oma kuulutus ning võimalikult täpselt kirjeldada, mida vajatakse või pakutakse.

Oma kuulutuse kustutamiseks palume saata kuulutuse kontaktandmetes märgitud e-posti aadressilt kiri: administraator@laulupidu.ee

Samalt aadressilt saab ka tehnilist abi.

Rahvarõivaste osas vastab hea meelega Teie täpsustavatele küsimustele tantsutoimetaja Andi Einaste, andi@laulupidu.ee

Müüa 12 halliste rohelist põlle

12 põlle pikkusega 74cm, vajadusel saab lühemaks teha. NimiLembe InkinenE-postlembe.inkinen@gmail.comTelefon56953056

Loe lähemalt

Vajan 8 pikkkuube meestele

Rahvatantsurühm Triskel sooviks tantsupeole laenata 8 pikkkuube, et saaksime tantsupeol meestetantsu “Oma õnne sepad” tantsida. Vastasel juhul peame tantsust loobuma….

Loe lähemalt

1.-4. klassi laste riideid

Vajan 1.-4. klassi nii tüdrukute kui poiste üksikuid komplekte Pere rühma tarbeks. Suuruseid oskan täpsemalt öelda sügisel. Kui kellelgi on…

Loe lähemalt

Väga vaja peo ajaks laenuks 8 meeste pikkuube

Väga vaja peo ajaks laenuks 8 meeste pikkuube. NimiMaire JürgelE-postmaire.jyrgel.001@mail.ee

Loe lähemalt