Algas XXVII laulu- ja XX tantsupeo “Minu arm” pressi akrediteerumine

XXVII laulu- ja XX tantsupeole “Minu arm” saavad ajakirjanikud akrediteerumistaotlusi esitada alates 13. maist. Taotluse esitamise tähtaeg on 21. juuni 2019.

Vastuse saavad ajakirjanikud isiklikule e-posti aadressile jooksvalt, kuid mitte hiljem kui 21. juunil 2019.  Akrediteering sisaldab kaelakaarti ja käepaela koos oluliste kontaktandmetega, pressi- ja taustinfomaterjale ning peonädala iga päeva hommikul detailset kellaajalist ülevaadet toimuvast. Akrediteering tagab pääsu Kalevi staadioni ja Tallinna Lauluväljaku üldalale.

Akrediteeringu saab kätte alates 30. juunist Oru hotellis asuvast pressikeskusest (Narva mnt 120, Tallinn).

Akrediteering annab õiguse:
  • Kasutada valvega pressitelki Tallinna Lauluväljakul kontsertide toimumise ajal. Pressitelgis on WiFi-ühendus, töölauad ja tasuta karastusjoogid.
  • Külastada XXVII laulu- ja XX tantsupeo “Minu arm” kõiki pressikohtumisi (esimene pressikohtumine toimub 27. mail Oru hotellis).
  • Külastada XXVII laulu- ja XX tantsupeo “Minu arm” kontserti laupäeval 6. juulil algusega kell 19.00 ja pühapäeval 7. juulil algusega kell 14.00 Tallinna lauluväljakul.
  • Külastada XX tantsupeo “Minu arm” peaproov-etendust 4. juulil algusega kell 15.00 (soovijatel on võimalik broneerida istekohti, mille arv on piiratud).
  • Külastada XX tantsupeo “Minu arm” I etendust 4. juulil kell 19.00, II etendust 5. juulil kell 11.00 ning III etendust 5. juulil kell 18.00 Kalevi staadionil (ligipääs ümber staadioni seisukohtadele).
  • Külastada rahvamuusikute kontserti “Kannelde öö” neljapäeval, 4. juulil kell 21.00 (tagab sissepääsu, aga mitte istekohta).
  • Külastada Rahvamuusikapidu 5. juulil kell 15.00 Vabaduse väljakul.
  • Külastada kindlatel kellaaegadel XXVII laulu- ja XX tantsupeo “Minu arm” proove ning saada osa peo ettevalmistuse olulistest sündmustest (külaliste saabumine, kollektiivide majutamine koolides jms).

Akrediteeringu taotlemine on tasuta ning taotluse vormi ja täpsed tingimused leiab aadressilt https://2019.laulupidu.ee/meedia/.

Akrediteeringuid puudutavad küsimused ja päringud palume saata aadressile meedia@laulupidu.ee.