Toetajad

Suurtoetajad

Põltsamaa

Eesti supikultuuri hoidja, laulu- ja tantsupeo suurtoetaja Põltsamaa toitlustab tänavu Naiskodukaitse abil 45 000 peolist ühtekokku 180 000 supiportsjoniga, mis valmib enam kui 30 tonnist eestimaisest köögiviljast ja lihast. Laulu- ja tantsupeoliste kõhtu on Põltsamaa maitsva supiga täitnud juba aastast 2007. Juubelipidu koos peosuppidega saab tähistada ka igas kodus üle Eestimaa. Poelettidele on jõudnud kuus laulu- ja tantsupeost inspireeritud kujunduse ja -nimega peosuppi, mille hulgast leiab lemmiku igaüks.

Premia

Premia on Eesti suurim ja vanim jäätisetootja. Oleme Eesti jäätisesõpradele pakkunud värskendavat maiust juba üle 60 aasta ja tahame seda traditsiooni jätkata aegade lõpuni. Premial on au olla juba mitmekümnendat aastat laulu- ja tantsupeo suurtoetaja. Me oleme loonud igaks peoks spetsiaalse laulu- ja tantsupeo jäätise, hoolitseme piduliste magustoitudega varustamise eest ja toetame peo korraldamist ka rahaliselt. Laulu- ja tantsupeo toetamisega tahame anda oma panuse Eesti rahvuskultuuri järjepidevusse.

Olerex

Eestimaise ettevõttena tunneme Olerexis suurt rõõmu, et saame osaleda meie rahvale ühe südamelähedasema sündmuse, laulu- ja tantsupeo toimumises.Olerex on suurim kütuste jaemüüja Eestis. Ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil ja annab tööd juba ligi 800 tublile eestimaalasele. Olerexi teenitud kasum jääb Eestisse ja suures ulatuses reinvesteeritakse meie kõigi mugavama tuleviku hüvanguks. Olerex tähistab tänavu 25 aasta juubelit ning on eriti meeliülendav tähistada juubeliaastat koos laulu- ja tantsupeoga.

Toetajad

Selver

Hea mõte Selverist koju kaasa. Selver on oma peagi 25 tegutsemisaasta jooksul olnud unikaalne, sest kusagil mujal maailmas teist Selverit teadupärast pole. Võib-olla oleme laulu- ja tantsupeoga selles mõttes natuke sarnased.

Nikon Baltic

Ühe pildi lugu. Olime tol päikselisel päeval teinud tütre ja meie kahe kutsikaohtu koeraga Mulgimaa kodukülas pika jalutuskäigu. Päike hakkas laskuma, kui mahajäetud naabertalu häärberi trepil korraks jalga puhata otsustasime.

ABC Motors

Juubelipeo paneb liikuma Renault. Abc Motors on laulu- ja tantsupidude toetaja ja autopartner alates 2014. aastast.

Eesti Leivatööstus

Meie rahvust, keelt ja kombeid on elus hoidnud Traditsioonid. Traditsioonid, milleta ei kujuta eestlust ette – laulupidu ja leib.

Postimees Grupp

Juba sada viiskümmend aastat kõnnivad laulupidu ja Postimees ühte teed. Ajaleht andis suure panuse selleks, et 1869. aastal saaks Tartus toimuda üritus, kus maarahvas laulis end eesti rahvaks.

ERR meediapartner

Ühes taktis! Eesti Rahvusringhääling on Eesti suurimal peol kohal olnud oma algusaegadest peale. Esimene laulupeoülekanne sündis raadios 91 aastat tagasi, 1928. aastal toimunud IX laulupeolt.

Tallinna Vesi
Eesti Gaas
Telia Eesti
Lux Express
Elron
AkzoNobel
Apollo Kino
Omniva
Zone Meedia
Messente