Apollo Kino kutsub laulu- ja tantsupeolisi soodushinnaga kinno!

Juulikuu jooksul on laulu-ja tantsupeolistel võimalik välja võtta kauaoodatud puhkehetk, nautides nii kodumaiseid kui Hollywoodi kassahitte suurelt ekraanilt eriti magusa hinnaga.

Hea film kuulub eesti kultuuri juurde samamoodi nagu laulu- ja tantsupidu. Olgu selleks juba klassikuteks saanud näiteks „Mehed ei nuta“ ja „Viimne reliikvia“ või viimasel aastal erinevatel festivalidel auhindadega pärjatud „Seltsimees laps“. Selleks, et armastus linalugude vastu kanduks põlvest põlve edasi, on Apollo Kino on endast andnud kõik, et jõuda oma sõpradele võimalikult lähedale ning omades kinosid juba lisaks Tallinna ja Tartu linnadele ka Narvas, Kuressaares ning Pärnus.

Laulupeolised tulevad kokku samuti üle-Eesti, mistõttu on Apollo Kinol suur rõõm pakkuda laulu- ja tantsupeolistele võimalust aega maha võtta ning saada teistmoodi kultuurielamust. Nimelt kehtib kõikidele XXVII laulu- ja XX tantsupeo osalejatele kõikides Apollo kinodes üle Eesti sooduspilet: 2D-filmidele 3,50€ ja 3D-filmidele 3,90€. Lisaks juba ekraanil linastuvatele teostele, tuuakse tagasi uuema aja hitid nagu näiteks „Ott Tänak: The movie“ ja „Tõde ja õigus“, mis tõi Eestile uue vaataja rekordi.

Pileteid on võimalik soetada nii kinokassades kohapeal kui ka Apollo Kino kodulehelt www.apollokino.ee. Sooduspileti realiseerimiseks tuleb piletiostjal näidata teenindajale kohapeal käepaela, mis peab olema kinnitatud ümber käe.