Kommunikatsioonitegu 2019 on XXVII laulu- ja XX tantsupidu Minu Arm

Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liit tunnustas auhinnakonkursil “Kommunikatsioonitegu 2019” parimaid kommunikatsioonitöid ja tiime. Konkursi võitis avaliku sektori kategoorias XXVII laulu- ja XX tantsupidu Minu Arm ning erasektori kategoorias Fotografiska avamine, vahendas BNS.

“Seekordne konkurss näitas, et eduka kommunikatsiooni tunnuseks on kommunikatsioonijuhi head ekspertteadmised projekti sisust, turunduselt ja teistelt lähedastelt valdkondadelt tööriistade laenamine, lai koostöövõrgustik ning heade spetsialistide omavaheline koostööd võrgustiku sees. Meie tänased auhinnatavad on sektorile inspiratsiooniks ja ilmselt kujundavad trende ka järgmisel aastal,” ütles konkursi žürii esimees Margus Mets.

XXVII laulu- ja XX tantsupeo Minu Arm kommunikatsioonijuht oli Sten Weidebaum Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutusest. Kommunikatsioonitiimi kuulusid konsultatsiooniagentuuri Miltton poolt Martin Rits, Carl-Ruuben Soolep, Jekaterina Kalnitseva, Maie-Liisa Sildnik ja Armas Riives. Väliskommunikatsiooni juht oli Maris Hellrand. Tule Tulemise emotsioone vahendas teekonnalt Kätlin Palmsalu. Fotomeeskonda juhtis Rene Mitt Nikon Balticust. Peonädalal aitasid pressikeskuse tööd korraldada kümned vabatahtlikud.

Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liit viis  auhinnakonkurssi läbi 20. Korda. Konkurssi korraldab Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liit alates 2000. aastast eesmärgiga selgitada välja aasta parimad kommunikatsioonivaldkonna projektid ja kampaaniad ning tunnustada seeläbi nende tegijaid.

Kommunikatsioonitegu hindas žürii koosseisus  Aive Hiiepuu, Annela Laaneots, Aune Past, Indrek Raudjalg, Krista Must, Margus Mets, Gea Otsa, Kadi Kenk, Mattias Kaiv ning Hando Sinisalu. Žürii hindas konkursil osalevate tööde puhul nende eesmärgipärast tulemuslikkust, leidlikkust, lahenduse uudsust Eestis, mõju kommunikatsioonisektorile ning vastavus suhtekorralduse headele tavadele.