Müügile jõudsid piletid suvisele laulu- ja tantsupeole

10. jaanuaril tulid Piletilevi müügipunktides müüki suvise laulu-, tantsu- ja rahvamuusikapeo piletid. Esimese nädalaga on välja müüdud enamik tantsupeo kolmele etendusele saadavatest kohtadest ning samuti suurem osa rahvamuusikapeo piletitest. Laulupeo mõlemale kontserdile pileteid veel jagub. Pileteid saab osta Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

Laulu- ja tantsupeo piletimüügi projektijuht Hanna Jõgise sõnul algas piletite müük väga hoogsalt juba esimestel tundidel. “Esimeste tundidega osteti eelmisel neljapäeval enam kui 13 000 piletit,” rääkis Jõgis. Kokku osteti esimese päevaga 23 000 piletit, mis on pea viis korda rohkem kui 2017. aasta laulu- ja tantsupeo piletimüügi esimesel päeval.

Suurim huvi on olnud tantsupeo etenduste piletite vastu. “Praeguseks on välja müüdud 5. juulil toimuva tantsupeo kolmanda etenduse piletid. Esimesele ja teisele etendusele on kummalegi pileteid saadaval veel pisut alla 1000,” rääkis Jõgis.

Laulupeo avakontsert toimub laupäeval (6. juulil) pärast rongkäiku ning laulupeo teise päeva suurkontsert pühapäeval (7. juulil). Laulupeo mõlemale kontserdile jagub pileteid nii üldalale kui nummerdatud istekohtadega pingisektorisse.

„Laupäeval, 6. juulil toimuvale laulupeo I kontserdile “Õpetajale” on esimese nädalaga ostetud üle 8000 pileti. Pühapäevasele laulupeo kontserdile on soetanud pileti enam kui 12000 inimest. Enim – üle 12000 pileti on müüdud nummerdatud istekohtadega pingisektoritesse,“ täpsustas Jõgis.

Pileteid saab osta siit. Piletite soodushindadega eelmüük kestab mai lõpuni.

2019. aasta kannab Eestis tervikuna tähist „Laulupidu 150. Eesti laulu ja tantsu juubeliaasta“ ning selle tippsündmuseks on Tallinna lauluväljakul ja Kalevi staadionil neljapäevast pühapäevani, 4.-7. juulil 2019 toimuv XXVII laulu- ja XX tantsupidu „Minu arm“ ja sellele eelnevüle-eestiline tuletulemine.

 

XXVII laulu- ja XX tantsupeo „Minu arm“ ajakava:

  • Tuletulemine 1. juuni (Tartu) – 3. juuli (Tallinn)
  • Tantsupeo esimene etendus neljapäeval, 4. juulil kell 19.00
  • Rahvamuusikapeo kontsert “Kannelde öö” neljapäeval, 4. juulil kell 21.00
  • Tantsupeo teine etendus reedel, 5. juulil kell 11.00
  • Rahvamuusikapeo peakontsert reedel, 5. juulil kell 14.00
  • Tantsupeo kolmas etendus reedel, 5. juulil kell 18.00
  • Rongkäik laupäeval, 6. juulil kell 13.00 – 18.00
  • Laulupeo avakontsert „Õpetajale“ laupäeval, 6. juulil kell 19.00
  • Laulupeo teise päeva suurkontsert pühapäeval 7. juulil kell 14.00