Kingipoe valikusse lisandusid uued meened

Uute toodete seast leiab laulu- ja tantsupeo visuaalse keelega märkmikke, pasta- ja harilikke pliiatseid. Samuti on valikusse tulnud täiendav seljakoti mudel, millel on kaasas istumisalus.

Enim tellitakse laulu- ja tantsupeo erinevaid rinnamärke, sokke. Välismaalt esitatud tellimuste seas on menukaim kingitus puidust peo märgiga võtmehoidja.

Kõiki meenete näidiseid on alates jaanuarist võimalik näha ka Sokisahtli kauplustes üle Eesti. „Meenete näidised on nüüd olemas lisaks Tallinnale ka Rakvere, Viljandi, Pärnu, Tartu ja Saaremaa Sokisahtli poodides,“ räägib meenete müügi eest vastutav Piret Ilver.

Kõik eeltellimusega tellitud t-särgid jõuavad tellijateni alates veebruari lõpust.

XXVII laulu- ja XX tantsupeo meenete valikusse kuuluvad t-särgid (naiste, meeste, laste), vihmakeep, veepudel, seljakotid, piknikutekk, punutud kübar, peoteemalised kleebised, puidust, kuldsest ja hõbedasest metallist ning hõbedast valmistatud rinnamärgid, lipud ja vimplid, akupangad, USB mälupulk, pastapliiats, harilik pliiats ja märkmik.

Meenete müügi eest vastutab Sokisahtel OÜ. Kõik meened luuakse koostöös enam kui 20 partneriga ja kõik tooted jälgivad 2019. aasta laulu- ja tantsupeo visuaalset keelt, ideid ja väärtusi.

Külasta laulu- ja tantsupeo e-poodi siin: pood.laulupidu.ee. E-poe klienditeenindus töötab E-R 9-17. Abi saab telefonitsi +372 555 10994 või kirja teel aadressil pood@laulupidu.ee.

Meenete kohta loe lähemalt siit.