Juubelipeo paneb liikuma Renault

Abc Motors on laulu- ja tantsupidude toetaja ja autopartner alates 2014. aastast. Renault’ esindusena hoolitsetakse selle eest, et laulu- ja tantsupeo korraldajate transpordivajadused muretult lahendatud saaks.

„Tänu Renault’ laiale mudelivalikule on meil võimalik pakkuda nii sõiduautosid, väikebusse kui ka kaubikuid. Selliselt peaks olema välistatud olukorrad, kus meil sobivat autot anda ei oleks. Tõsi ühe erandiga, sest tuleteekonna kontekstis oli juttu ka kabriolettidest, mida Renault’ mudelivalikus kahjuks tõesti ei ole,“ tõdes ettevõtte turundusjuht Indrek Luberg.

Lubergi sõnul on nende jaoks alati olnud loomulik panustada ettevõtluse kõrvalt ka ise teistesse valdkondadesse nagu kultuur, sport või haridus. „Oleme teadlikult teinud oma elu lihtsamaks ning keskendunud kümnete väiksemate toetusprojektide asemel mõnele suurele,“ kinnitas ta.

Täna on Abc Motors lisaks laulu- ja tantsupeole ka näiteks Eesti Jalgpalli Liidu ja Tallinna Linnateatri autopartner. „Toetusprojekt kõlab nende kõigi puhul isegi veidi kohatult, kuna tegemist on niivõrd väärikate organisatsioonide ja sündmustega. On auasi ja privileeg anda oma panus seekordse juubelilaulu- ja tantsupeo õnnestumisse ning olen kindel, et Abc Motors jätkab Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA toetamist ka tulevikus,“ lisas ta.