Laulu- ja tantsupeolistele on pealinnas bussi, trolli ja trammiga liiklemine tasuta

XXVII laulupeo ja XX tantsupeo „Minu arm“ osalejad saavad käepaela alusel Tallinna ühtse piletisüsteemi ühistranspordi liinidel tasuta sõidu õiguse ajavahemikul 30. juunist kuni 7. juulini 2019. 

Tasuta ühistranspordi kasutamist võimaldab peolistel spetsiaalse kujundusega randmepael. Tallinna ühtse piletisüsteemi ühistranspordi liinid hõlmavad linnasiseseid bussi-, trammi- ja trolliliine. Tausta sõiduõigus ei laiene Elroni rongidele.

Peol osalejatele on vaja linna ühistransporti liikumiseks majutus-, harjutus- ja peopaikade vahel. 30. juunist kuni 3. juulini toimuvad koondproovid, mil tantsijad harjutavad kümnel harjutusväljakul üle linna. Osalejad ööbivad pea kõigis Tallinna koolimajades. Osad maakonnad  jätavad laste kollektiividele peo perioodiks pealinna ka bussid, mida nad kasutavad liiklemiseks majutuskoha ning harjutus- ja/ või esinemispaikade vahel.

Elroni soodustus gruppidele

Elron pakub laulu- ja tantsupeol osalejatele vähemalt 10-liikmelise grupi puhul võimalust taotleda ettemaksuarve alusel pealinna ja pealinnast tagasi sõiduks rongipiletilt kuni 30% soodustust.

Iga konkreetne soov vaadatakse eraldi läbi ning kuna rongide täituvus oleneb väga palju liinist, nädalapäevast ja kellaajast, siis sõltub lõplik soodustuse määr konkreetselt just grupi soovist, millist reisi kasutada soovitakse.

Soodustuse saamiseks palub Elron oma sõidusoovist teada anda hiljemalt kaks tööpäeva enne soovitud reisi, kirjutades sellest info@elron.ee. Avalduses tuleks välja tuua sõidu kuupäev, marsruut, väljumisaeg, reisijate arvud (täis- ja sooduspiletid) ning arve saaja või maksja nimi.