Üleskutse: Jäädvusta oma koor igaveseks Laulupeo hälli

Juba homme süüdatakse Tartus laulupeo tuli ja 20. juunil on Tartus eriline kontsert erilises paigas – XXVII laulu- ja tantsupeo „Minu arm“ esimene kontsert taastatavas laulupeokirikus, Maarja kirikus. Kiriku taastamise I etapp on lõppenud ja kogudus ootab pidulisi. Ent selleks, et kirik taastatud saaks, kulub veel palju tööd.

Igal juubeli laulupeo kooril on võimalus anda oma osa, et meie esimese üldlaulupeo peaproovi toimumise paik näeks vääriline välja. Selleks polegi vaja muud kui korraldada kiriku ehituseks toetuskontsert (või teha koori sõprusringis vabatahtlik korjandus). Iga kontserdi korraldanud koori nimi graveeritakse kirikusse paigaldatavale klaasseinale ja talletatakse nii ajalukku.

Toetuskontsert võib toimuda koorile sobival ajal käesoleval või järgmisel aastal. Kuid kõiki, kes oma nime jäädvustada soovivad, palutakse sellest teada anda aadressil sihtasutus.maarja@eelk.ee.

Kiriku taastamise heaks saab ka lihtsalt annetada Tartu Maarja Kiriku sihtasutuse kontole EE132200221021269201 või helistades 900 1842 (annetuse suurus 5 eurot), 900 1941 (10 eurot) või 9002019 (50 eurot).