Laulu- ja tantsupeo käepael viib soodsalt nii kinno kui muuseumisse

Laulu- ja tantsupeo osalejakäepaela alusel saab alates juuni lõpust tavapärasemast soodsamalt külastada nii kinosid kui erinevaid muuseume. Koondasime kokku laulu- ja tantsupeo korraldajateni jõudnud info kõigile peolistele pakutavatest soodustustest.

Nimekiri laulu- ja tantsupeolistele pakutavatest soodustustest täieneb jooksvalt ning anname nendest ka edaspidi uudiskirja vahendusel teada.

Soodsam kinopilet Apollo Kinos

Terve juulikuu jooksul pakub Apollo Kino laulu- ja tantsupeolistele kõigile 2D filmidele piletihinda 3,50 eurot ja 3D filmidele 3,90 eurot. Pileteid on võimalik soetada nii kinokassades kohapeal kui ka Apollo Kino kodulehelt. Sooduspileti realiseerimiseks tuleb piletiostjal näidata teenindajale käe ümber kinnitatud käepaela.

Vaata lisa siit.

Soodushind Lennusadamas

Lennusadam ootab kõiki laulu- ja tantsupeolisi endale külla. Peo käepaela ettenäitamisel on muuseumi õpilaste pilet 8 eurot ja tavapilet 12 eurot. Lapsed alla 9 eluaasta pääsevad muuseumisse tasuta. Soodustus kehtib 25. juunist kuni 31. juulini 2019.

Vaata lisa siit.

Sooduspiletiga okupatsioonide ja vabaduse muuseumisse Vabamu

Vabamu kutsub laulu- ja tantsupeolisi 30. juunist kuni 20. augustini külastama uut püsinäitust „Vabadusel ei ole piire“. Laulu- ja tantsupeo käepaela ettenäitamisel kehtib kõigile piletihinnast soodustus -50%.

Vaata lisa siit.

Laulu- ja tantsupeo lõpusimman 7. juuli õhtul

Ajaloomuuseum kutsub kõiki lauljad, tantsijad ja teisi huvilisi 7. juulil peale laulupeo suurkontserdi lõppu Maarjamäelossiparki,kus ansambel Justamendi eestlaulmisel toimub suur juubelipeo lõpusimman. Maarjamäe lossipargis on võimalus muusikat kuulata, tantsu keerutada ja laulupeo ülevat meeleolu teistega jagada. Pidu jätkub hiliste öötundideni, kui ansambel hääli puhkab on võimalik ise viis üles võtta.

Piletid on müügil siin. Laulu- ja tantsupeo käepaelaga osalejatele on pileti hinnaks 3 eurot, kõigile teistele on piletid saadaval hinnaga 5 eurot. Lapsed alla 8 eluaasta pääsevad simmanile tasuta.

Kohapeal on piletid müügil alates 18.00.

Vaata lisa siit.

Soodsam kinopilet Forum Cinemas kinodes

Forum Cinemas kutsub kõiki laulu- ja tantsupeol osalejaid eritingimustel Coca-Cola Plazasse, kus piduliste gruppidele kehtivad soodushinnad, kino tagatubades korraldatakse ekskursioone ning näha saab filme, mida kinos isegi enam ei näidata.

  • Tavafilmid 3,20 €, iSense ja LUXE saalides 3,70 €
  • 3D-filmid 3,70 €, iSense ja LUXE saalides 4,20 €
  • Saatjad saavad filmi nautida tasuta!

Vaata lisa siit.