Laulu- ja tantsupeo kingipoe soodusmüük lõppeb 1. detsembril

Kuni 1. detsembrini on kõigil laulu- ja tantsupeoks valmistujatelvõimalik tellida kingitusi 20% soodsamalt, kasutades tellimisel salasõna LAULUPIDU20. Kordame siinkohal üle olulisema, mida veebipoodi külastades ja kingitusi tellides silmas pidada.

Kust ja kuidas tuleb tellimus esitada?

Kingipood asub veebiaadressil pood.laulupidu.ee. Sealt saab valida välja ja tellida kas endalevõi omakollektiivile sobivad meened.

Meeldiva kingituse valimisel tuleb veebipoes valida tellitav kogus, misjärel klikkida „lisa korvi“. Seejärel saab asuda tellimust vormistama ja kauba eest tasuda.

Ostu eest on võimalik tasuda internetipangas. Kaup pannakse teele pärast makse laekumist.

Kuidas saan kasutada sooduskoodi LAULUPIDU20?

Toodete juures välja toodud hinnad on täishinnad. Allahindluse saamiseks mõeldud sooduskoodi tuleb kasutada ostu vormistamisel enne maksmist. Koodi sisestamise järel arvestab veebipood kõigilt ostukorvi lisatud toodetelt hinnasoodustuse 20%.

Kas tellimus tuleb esitada igal kollektiivi liikmel eraldi või üheskoos?

Tellida saab nii eraldi kui ka koos kollektiiviga. Kes soovib teha oma tellimuse, võib juurde lisada ka pereliikmete ja sõprade tooteid. Samuti on võimalik esitada tellimus koos terve kollektiiviga ühiselt.

Kas mul on võimalik tooteid enne tellimuse esitamist ka näha?

Jah. Kingipoes müügil olevate toodete näidiseid on võimalik näha ja proovida Sokisahtli kauplustes üle Eesti. Erandina ei ole sinna jõudnud veel t-särkide näidised, mis jõuavad kauplustesse detsembrikuu jooksul.

Kui ma jään tellimusega hätta või tahan midagi täpsustada, siis kust saan abi?

Kõigis laulu- ja tantsupeo veebipoega seotud küsimustes saab abi kirjutades aadressil pood@laulupidu.eevõi helistades +372 5551 0994.Samuti on võimalik küsimustele vastused saada, kasutades lehel olevat vestlusakent.

Kust ja kuidas ma tellitud meened kätte saan? 

Tellitud meened toimetatakse Eestis kohale 3-4 tööpäeva jooksul, Euroopa Liidu piires võtab kohale toimetamine aega kuni 2 nädalat.