Algas laulu- ja tantsupeo meenete eelmüük

Juubelipeo meeneid toodab ja müüb XXVII laulu- ja XX tantsupeo hea partner Sokisahtel OÜ. 1. detsembrini on kõiki meeneid võimalik osalejal soodushinnaga tellida veebiaadressilt pood.laulupidu.ee.

Esimesed meened tulevad müügile ka näiteks Apollo raamatukauplustes ning novembri jooksul jõuavad meened veel mitmetesse teistesse jaekettidesse. „Lähinädalail jõuavad laulu- ja tantsupeo meened Selveritesse. Samuti leiab suveniire peatselt ka laulu- ja tantsupeo suurtoetaja Olerexitanklatest üle Eesti,“ räägib meenete müügi eest vastutava Sokisahtel OÜ juht Piret Ilver. Suur osa meenetest on müügil ka kõigis Sokisahtli kauplustes üle Eesti. Sokisahtli kauplustes on võimalik toodete näidistega enne veebitellimust ka tutvuda.

Reet Ausiga koostöös valmivad t-särgid valmivad veebruariks. „T-särke on võimalik juba täna ette tellida,“ julgustab Piret särke e-poest juba tellima. T-särkide mudelid valmivad nii naistele, meestele kui lastele.

Kauba kohale toimetamine algab 1. novembrist. E-poest on võimalik kõiki meeneid tellida kohale toomisega nii Eestisse kui välismaale. Kaup toimetatakse kohale igasse maailma nurka.

XXVII laulu- ja XX tantsupeo meenete valikusse kuuluvad t-särgid (naiste, meeste, laste), vihmakeep, veepudel, seljakott, piknikutekk, punutud kübar, peoteemalised kleebised, puidust, kuldsest ja hõbedasest metallist ning hõbedast valmistatudrinnamärgid, lipud ja vimplid, akupangad, USB mälupulk.

Meenete müügi eest vastutab Sokisahtel OÜ. Kõik meened luuakse koostöös enam kui 20 partneriga ja kõik tooted jälgivad 2019. aasta laulu- ja tantsupeo visuaalset keelt, ideid ja väärtusi.

Kuni 1. detsembrini 2018 on kõigile e-poe kasutajatele märksõnaga LAULUPIDU20 kõik meened 20 protsenti soodsamad.

Külasta laulu- ja tantsupeo e-poodi siin: pood.laulupidu.ee. E-poe klienditeenindus töötab E-R 9-17. Abi saab telefonitsi +372 555 10994 või kirja teel aadressil pood@laulupidu.ee.

Meenete kohta loe lähemalt siit.