4.-7. juuli 2019
Laulu- ja tantsupeo alguseni
206päeva 20tundi 11minutit 17sekundit

Seminaride ajakava

XX tantsupeo repertuaari õpetamise seminarid tantsujuhtidele toimuvad 2018. aastal kahes osas:

Esimese tantsuvihiku tantse tutvustavad repertuaarikoolitused tantsujuhendajatele:

L, 3. märts TARTU, H. Treffneri Gümnaasiumi aula – S1
L, 3. märts
TARTU, HTM saal – 6.-8.kl, C, S3, S4
P, 4. märts TARTU, HTM saal – S2, N1, N2
P, 4. märts TALLINN , Pelgulinna Gümnaasium – Harju ja Tallinn 2.-3. kl segarühmad
L, 10. märts TALLINN, Pelgulinna Gümnaasium – 6.-8.kl, C, S3, S4
P, 11. märts TALLINN, Pelgulinna Gümnaasium – S2, N1, N2
P, 11. märts TALLINN, Pelgulinna Gümnaasium – S1 6

NB! S1 liigiproovi võib juhendaja võtta kaasa ühe segapaari!

Teise tantsuvihiku tantse tutvustavad repertuaarikoolitused tantsurühmade juhendajatele:

8.-9. september TARTU, HTM saal
15.-16. september TALLINN, Pelgulinna Gümnaasium

Seminarid võimlemisrühmade juhendajatele:

22. september TARTU HTM saal 23. september TALLINN, Pelgulinna Gümnaasium

Lisaks seminaridele toimub tantsupeo esmane läbimäng-kontsert 13. oktoobril Tallinnas Salme Kultuurikeskuses, kus tantsitakse ette kõikide liikide repertuaar kava järjekorras.

Tantsupeo jooniste seminarid tantsupeole oodatud kollektiivide juhtidele ja lasterühmade saatjatele toimub 19. mail 2019. aastal.

2019.a XX tantsupeo repertuaariseminarid tantsurühmade juhendajatele

L, 8. september TARTU HTM saal

alguslõppkestusliiktantsõpetab
10:0011:301:30N1Päevaloits (Tule välla päevakene)Agne Kurrikoff-Herman
11:4513:151:30N2Oti rattadErika Põlendik
13:3015:001:30S1, S2 mehedPikseloitsVaike Rajaste
15:1516:451:30S2Selle metsa tagaKadri Tiis
16:4517:300:45S2Laastud lendavadKadri Tiis

Kontsertmeister Kaisa Laasik

L, 8. september Tartu Treffneri Gümnaasiumis

alguslõppkestusliiktantsõpetab
11:0012:301:30S1Maa hingHelena-Mariana Reimann
12:3013:000:30S1Oh keerutaHelena-Mariana Reimann

Kontsertmeister Merike Muttik

P, 9. september TARTU, HTM saal

alguslõppkestusliiktantsõpetab
9:3011:001:30PererühmKirisabalind (Mäng)Kalev Järvela
11:1512:451:306.-8.klassMetsa vägiUlla Helin-Mengel
13:0014:301:30S4Õhtu labajalgRauno Zubko
14:4516:151:30S3Tule, tantsime!Karin Soosalu
16:3018:001:30CPihlapuuMaido Saar

Kontsertmeister Kaisa Laasik

P. 9. september TALLINN, Pelgulinna Gümnaasium (aula)

alguslõppkestvusliiktantsõpetab
11:0012:301:302.-3. klPlaks ja pliksLinda Pihu

Kontsertmeister Sandra Vaagen

L, 15. september TALLINN, Pelgulinna Gümnaasium (aula)

alguslõppkestusliiktantsõpetab
10:0011:301:30N1Päevaloits (Tule välla päevakene)Agne Kurrikoff-Herman
11:4513:151:30N2Oti rattadErika Põlendik
13:3015:001:30S1, S2 mehedPikseloitsVaike Rajaste
15:1516:451:30S2Selle metsa tagaKadri Tiis
16:4517:300:45S2Laastud lendavadKadri Tiis

Kontsertmeister Sandra Vaagen

L, 15. september TALLINN, Pelgulinna Gümnaasium (võimla)

alguslõppkestusliiktantsõpetab
11:0012:301:30S1Maa hingHelena-Mariana Reimann
12:3013:000:30S1Oh keerutaHelena-Mariana Reimann

Kontsertmeister Svetlana Siltšenko

P, 16. september TALLINN, Pelgulinna Gümnaasium (aula)

alguslõppkestusliiktantsõpetab
9:3011:001:30PererühmKirisabalind (Mäng)Kalev Järvela
11:1512:451:306.-8. klassMetsa vägiUlla Helin-Mengel
13:0014:301:30S4Õhtu labajalgRauno Zubko
14:4516:151:30S3Tule, tantsime!Karin Soosalu
16:3018:001:30CPihlapuuMaido Saar

Kontsertmeister Sandra Vaagen