4.-7. juuli 2019
Laulu- ja tantsupeo alguseni
203päeva 10tundi 14minutit 02sekundit

Tegijad

2019.a XX TANTSUPEO KUNSTILINE TOIMKOND

Vaike Rajaste
Idee autor ja pealavastaja
vaike.rajaste@laulupidu.ee

Tonio Tamra
Muusikajuht
tonio.tamra@gmail.com

Ülle Feršel
Pealavastaja assistent
tants@errs.ee

Helena-Mariana Reimann
Pealavastaja assistent ja S1-segarühmade liigijuht
helena.reimann@kullo.ee

Kadri Tiis
Pealavastaja assistent ja S2-segarühmade liigijuht
tiisikadri@gmail.com

Karin Soosalu
S3-segarühmade liigijuht
karin@neemekool.ee

Rauno Zubko
S4-segarühmade liigijuht
rauno.zubko@gmail.com

Agne Kurrikoff-Herman
N1-naisrühmade liigijuht
agne@tantsuagentuur.ee

Erika Põlendik
N2-naisrühmade liigijuht
erika@errs.ee

Urve Keskküla
Võimlemisrühmade liigijuht
urve.keskkyla@gmail.com

Linda Pihu
Tallinna ja Harjumaa 2.-3. klassi segarühmade liigijuht
linda.pihu@jyri.edu.ee

Ulla Helin-Mengel
6.-8. klassi segarühmade liigijuht
ulla.helin.mengel@gmail.com

Maido Saar
Noorte segarühmade liigijuht
maido.saar@mail.ee

Kalev Järvela
Pererühmade liigijuht (v.a. Tallinna ja Harjumaa rühmad)
kalevjarvela@gmail.com