Laulu- ja tantsupeo alguseni
39päeva 02tundi 00minutit 20sekundit

Tantsupeol esinevad kollektiivid

HARJUMAATallinn6.-8.klassi segarühmadLeigarid noorte segarühm II
Pelgulinna Gümnaasiumi 6.klassi rahvatantsurühm
Pelgulinna Gümnaasiumi 7.-8. klassi tantsurühm
Tallinna Huvikeskuse “Kullo” tantsuansambel Sõleke 6.-8 klassi segarühm I
Tallinna Huvikeskuse “Kullo” tantsuansambel Sõleke 6.-8. klassi klassi segarühm II
Tallinna Huvikeskuse “Kullo” tantsuansambel Sõleke 6.-8.klassi segarühm III
Tallinna Kesklinna Põhikooli 6. klassi tantsurühm
Tallinna Nõmme Põhikooli 7.klassi rahvatantsurühm Tantsukeeris
Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambli LEESIKAD 6. klassi rühm
Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambli LEESIKAD 7.-8. klassi segarühm
Tallinna Õismäe Gümnaasiumi 6. klassi tantsurühm Undikutsikad
Eliitvõimlemisrühmad/ valikrühmadTallinna Reaalkooli võimlemisrühm
Võimlemisklubi Janika Tallinn Mireya I
Võimlemisklubi Piruett (eliitrühm)
Naisrühm N1Leigarid Naisrühm I
Naisrühm VIISUVEERETAJAD
Naisrühm Viisuveeretajad 2
Nõmme Marid
Rahvatantsuselts Pääsuke naisrühm 2 Muhu
Rahvatantsuselts Pääsuke naisrühm 4 Kesse
Tallinna Ülikooli koreograafia neiduderühm
Tallinna Ülikooli rahvatantsuansambel Soveldaja naisrühm
Tantsuansambel “Kullaketrajad” põhikoosseis I
Tantsuansambel SÕPRUS naisrühm I
Tantsuansambel SÕPRUS naisrühm II
Tantsuansambel Tuisuline Kogemustega Naisrühm
Naisrühm N2KOIT TANTSUKOOLI Naisrahvatantsurühm
Leigarid naisrühm
Pelgulinna Rahvamaja naisrühm
Rahvatantsuselts Pääsuke naisrühm 1 Pühalepa
Rahvatantsuselts Pääsuke naisrühm 3 Kihelkonna
Tantsuansambel SÕPRUS naisrühm III
Naiste võimlemisrühmEesti Rahvusraamatukogu naiste liikumisrühm
Hotsport Tallinn
Idla Eesti Seltsi Tallinna naisrühm
Kadri
Leonhard Weiss Tallinna võimlejad
Linnupesa õpetajate ja Kristiine lasteaiajuhtide naisliikujad
Meriton Spordiklubi
Nõmme Huvikooli Neidude vilistlasrühm
Nõmme naised
Nõmme neiud
Pirueti daamid
Rocca al Mare Kooli õpetajad
Tallinna Kivimäe Põhikooli vilistlaste võimlemisrühm
Tallinna Kivimäe Põhikooli õpetajate võimlemisrühm
Tallinna Nõmme Huvikooli Vilistlased
Tallinna Saksa Gümnaasiumi naisvõimlemisrühm SIIDISABA
Tallinna SS Kalev I
Tallinna Ülikooli Tantsutüdrukud
Tantsutrupp MODUS daamide võimlemisrühm
Triibuvurru tantsuringi naisrühm
Neidude võimlemisrühmEesti Tantsuagentuuri neiduderühm 1
Eesti Tantsuagentuuri neiduderühm 2
Mustamäe Laste Loomingu Maja Tantsuring JETE
Rocca al Mare Kooli võimlejad
Tallinna Nõmme Huvikooli liikumisrühm nr2
Tallinna Nõmme Huvikooli vanem liikumisrühm nr1
Tallinna Reaalkooli suurte võimlemisrühm
Tallinna Saksa Gümnaasiumi tüdrukutevõimlemisrühm
Tallinna Tehnikagümnaasiumi võimlejad
Võimlemisklubi Janika Tallinn Milena
Noorte segarühmLeigarid noorte segarühm
Pelgulinna Gümnaasiumi 10.-12. klassi rahvatantsurühm
Tallinna Huvikeskuse “Kullo” tantsuansambel Sõleke noorte segarühm I
Tallinna Huvikeskuse “Kullo” tantsuansambel Sõleke noorte segarühm II
Tallinna Huvikeskuse “Kullo” tantsuansambel Sõleke noorte segarühm III
Tallinna Nõmme Põhikooli noorterühm Tantsukeeris
Tallinna Nõmme Põhikooli noorterühm Tantsukeeris II
Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambli LEESIKAD põhirühm 1
Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambli LEESIKAD põhirühm 2
Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambli LEESIKAD põhirühm 3
Tallinna Õpilasmaleva noorte segarühm
Tantsuansambel Lee noorte segarühm
Tantsuansambel SÕPRUS C I -segarühm
Tantsuansambel SÕPRUS C II segarühm
Vanalinna Hariduskolleegiumi C-noorte segarühm
Segarühm S1Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambli LEESIKAD vilistlasrühm
Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel Savijalakesed I
Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel Savijalakesed II
Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel Savijalakesed III
Tallinna Tehnikaülikooli tantsuansambel Kuljus I
Tallinna Tehnikaülikooli tantsuansambel Kuljus II
Tallinna Tehnikaülikooli tantsuansambel Kuljus III
Tallinna Tehnikaülikooli tantsuansambel Kuljus VI
Tallinna Ülikooli rahvatantsuansambel Soveldaja põhirühm
Tantsuansambel Lee A-rühm
Tantsuansambel Sõprus
Tantsuansambel SÕPRUS I
Tantsuselts Sõleke, Sõleke Vilistlased I
Tantsuselts Sõleke, Sõleke Vilistlased II
Tantsuselts Sõleke, Sõleke vilistlased III
Segarühm S2Ehe
Juhukse noorem segarühm
Kingpoolid ja Ladvaubinad
Leigarid segarühm III
MTÜ Rahvakultuuriselts Koidupuna
MTÜ Rahvakultuuriselts Koidupuna 2
Rahvatantsuselts Pääsuke segarühm 1 Järva-Jaani
Rahvatantsuselts Pääsuke segarühm 3 Karja
Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel Savijalakesed V
Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel Savijalakesed vilistlased
Tallinna Tehnikaülikooli tantsuansambel Kuljus IV
Tallinna Tehnikaülikooli tantsuansambel Kuljus V
Tallinna Tehnikaülikooli tantsuansambel Kuljus VII
Tallinna Ülikooli rahvatantsuansambel Soveldaja noorem rühm
Tantsuakadeemia segarühm
Tantsuansambel Lee B-rühm
Tantsuansambel Lee vilistlasrühm
Tantsuansambel Sõprus IV
Tantsuansambel SÕPRUS noorte segarühm
Tantsuansambel Tuisuline S2
Tantsurühm Tantsusarvikud
Tantsuselts Sõleke lapsevanemad ja sõbrad S2
Vöör ja Ahter
Segarühm S3Eesti Rahvusringhäälingu rahvatantsurühm ÜmbERRingi
Känd ja Käbid 1
Leigarid segarühm II
Luminoored
Rahvatantsuselts Kandali
Segarühm VIISUVEERETAJAD
Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel Savijalakesed IV
Tallinna Ülikooli rahvatantsuansambel Soveldaja
Tantsuansambel SÕPRUS II
Tantsutrupp MODUS S3 – I
Tantsutrupp MODUS S3 – II
Õiguskantsleri Kantselei rahvatantsurühm Kindakiri
Segarühm S4JCI e-Koja segarühm Tark ei torma
Juhukse vanem segarühm
Leigarid vanem segarühm I
Leigarid vanem segarühm II
Pelgulinna Rahvamaja segarühm Kelmiküla
Pelgulinna Rahvamaja segarühm TONTAR
Rahvatantsurühm Leek
Rahvatantsuselts Pääsuke segarühm 2 Anseküla
Rahvatantsuselts Tantsutahe
Tantsuselts Sõleke lapsevanemad ja sõbrad S4
Tallinna ja Harjumaa 2.-3. klassi segarühmGustav Adolfi Gümnaasium
Gustav Adolfi Koolituskeskuse rahvatantsurühm
Jakob Westholmi Gümnaasiumi 3. klassi segarühm
Pelgulinna Gümnaasiumi III klassi rahvatantsurühm
Pirita Majandusgümnaasiumi lasterühm
Tallinna Huvikeskus “Kullo” tantsuansambel Sõleke 2.-3.klassi segarühm I
Tallinna Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke 2.-3. klassi segrühm II
Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi 2. – 3. klassi segarühm VIISUVEERETAJAD
Tallinna Kesklinna Põhikooli 2. klassi rahvatantsurühm
Tallinna Kesklinna Põhikooli 3. klassi rahvatantsurühm
Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi 2. – 3. klassi rahvatantsurühm Priisle
Tallinna Nõmme Põhikooli 2. klassi rahvatantsurühm Tantsukeeris
Tallinna Nõmme Põhikooli 3. klassi rahvatantsurühm Tantsukeeris
Tallinna Pae Gümnaasiumi 2.-3. klassi segarühm
Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambli LEESIKAD 3. klassi segarühm
Tallinna Reaalkooli 3 b segarühm
Tallinna Õismäe Gümnaasiumi 2. klassi tantsurühm Undikutsikad
Tallinna Õismäe Vene Lütseum Tantsustuudio Allikas II-III kl segarühm
Tantsuselts LEE 3.-4. klassi segarühm
Anija valdNaisrühm N1Kehra naisrühm “Päikeseratas”
Naisrühm N2Alavere Annid
Naiste võimlemisrühmAegviidu Rahvamaja naisrühm
Segarühm S4Aegviidu Rahvamaja segarahvatantsurühm
Tallinna ja Harjumaa 2.-3. klassi segarühmKehra Gümnaasiumi 2.-3.kl segarühm
Harku valdNaisrühm N1Harku Harakad
Naisrühm N2Naisrühm HELE
Segarühm S3Pööreline
Tabasalu Tammed ja Toomed
Tallinna ja Harjumaa 2.-3. klassi segarühmHarkujärve kooli rahvatantsurühm (2. klass)
Muraste 2-3 kl.
Tabasalu kooli 2- 3 kl.
Jõelähtme valdNaisrühm N2Loo Kultuurikeskuse naisrühm Loolill
Segarühm S3Jõelähtme Muhedad
Jõelähtme Noorte Segarühm
Tallinna ja Harjumaa 2.-3. klassi segarühmKostivere kooli 2klassi segarühm
Keila linnNaisrühm N1Naisrühm Keikal
Naisrühm Koidula
Noorte segarühmKeila Kooli noorterühm
Segarühm S3Keila segarühm Pillerkaar
Segarühm S4Keila Kultuurikeskuse segarahvatantsurühm Keikal
Tallinna ja Harjumaa 2.-3. klassi segarühmKeila kooli 2. klassi rahvatantsurühm
Keila Kooli 3. klassi rahvatantsurühm
Kiili valdNaisrühm N1Kiili Rahvamaja naisrühm KIILITAR
Tallinna Tantsuakadeemia Naisrühm Hiired tuules 2
Segarühm S2Kiili Rahvamaja segarühm Kiili Keerulised
Kose vald6.-8.klassi segarühmadKose Gümnaasiumi 6.-8. klassi tantsurühm
Naisrühm N1Kuivajõe naisrühm
Oru naisrahvatantsurühm
Naisrühm N2Kose Naisrahvatantsurühm Kirilind
Segarühm S2Segarühm KAPAK II
Segarühm S3Oru segarahvatantsurühm
Segarühm S4Segarühm KAPAK
Tallinna ja Harjumaa 2.-3. klassi segarühmKose/Kose-Uuemõisa 2.-3.kl.rühm
Kuusalu vald6.-8.klassi segarühmadKuusalu Keskkooli 7.-8. kl. tantsurühm
Kuusalu Rihukad
Naisrühm N1Viimikud
Noorte segarühmKuusalu Keskkooli segarühm
Segarühm S3Kolga rahvatantsurühm
Kolga rahvatantsurühm 2
Segarühm S4segarahvatantsurühm Kabujalake
Tallinna ja Harjumaa 2.-3. klassi segarühmKuusalu Keskkooli folgirühm
Lääne- HarjuSegarühm S3Lahepere Kultuuriseltsi segarahvatantsurühm Lahepere lained
Tallinna ja Harjumaa 2.-3. klassi segarühmLaulasmaa Kooli 2. klassi rahvatantsurühm
Laulasmaa Kooli 3. klassi rahvatantsurühm
Raasiku vald6.-8.klassi segarühmadAruküla Põhikooli 6.-7.klassi segarühm “Mikud-Mannid”
Naisrühm N2Aruküla naisrühm Marike
Segarühm S4Aruküla segarühm Lapulised
Rae vald6.-8.klassi segarühmadPeetri Lasteaed-Põhikool “Peetrikesed”
Naisrühm N2Jüri Gümnaasiumi õpetajate naisrühm
Rae Kultuurikeskuse naisrahvatantsurühm Jüri Marid
Noorte segarühmJüri Gümnaasiumi noorterühm JOONDU 1
Jüri Gümnaasiumi noorterühm JOONDU 2
Segarühm S2Rae Kultuurikeskuse segarühm “Sukad & Tagi”
Tallinna ja Harjumaa 2.-3. klassi segarühmJüri Gümnaasiumi 2.a klassi rahvatantsurühm
Jüri Gümnaasiumi 3. klasside rahvatantsurühm
Peetri Lasteaed-Põhikool 2.-3.kl rahvatantsurühm
Saku valdNaisrühm N1Saku SANGLEJAD naisrühm
Naisrühm N2Kurtna naisrühm
Naisrühm Saku Linda
Segarühm S3Saku Huvikeskuse segarühm Hellad tallad
Segarühm S4Saku Huvikeskuse segarühm Tugevad ja Kohevad
Saku SANGLEJAD segarühm
Saue vald6.-8.klassi segarühmadLaagri Kooli 6.-8. kl rahvatantsurühm
Naisrühm N1Ääsmäe Neiduderühm
Naisrühm N2Naisrühm Saue Simmajad
Naiste võimlemisrühmRiisipere kultuurimaja naisrühm Roosi
Neidude võimlemisrühmÄäsmäe Neidude Liikumisrühm
Segarühm S4Segarühm Saue Simmajad
Tallinna ja Harjumaa 2.-3. klassi segarühmLaagri Kooli 2.-3. kl rahvatantsurühm
Saue Gümnaasiumi 2.-3. klassi rahvatantsurühm Tõrukesed
Ääsmäe Põhikooli 1. -2. klassi tantsurühm
Ääsmäe Põhikooli 1. -2.klassi rahvatantsurühm
Viimsi vald6.-8.klassi segarühmadRandvere Kooli Rahvatantsuselts “Pääsuke” vilistlasrühm 1
Viimsi Kool , 6-8 klasside rühm
Noorte segarühmViimsi Gümnaasiumi C segarühm
Segarühm S3Viimsi Keskkooli Vilistlasrühm SÕBERID
Segarühm S4Rahvatantsurühm VALLA-ALUNE
Viimsi Kooli õpetajate segarühm
Tallinna ja Harjumaa 2.-3. klassi segarühmPüünsi kooli 2.-3.klassi rahvatantsurühm
Randvere Kooli Rahvatantsuselts “Pääsuke” lasterühm 4
Viimsi Kool 3.-4 klasside rühm
HIIU MAAKONDHiiumaa vald6.-8.klassi segarühmadEmmaste Põhikooli 7.- 8.kl. segarühm NOBEJALAD
Naisrühm N1Emmaste naisrühm TAHERPILL
Naisrühm Sedapidi
Naisrühm N2Naisrühm HIIU SÕLG
Naisrühm KOHVILÄHKRID
Naiste võimlemisrühmNaisvõimlemisrühm Liine
Neidude võimlemisrühmTiina Tantsustuudio III rühm
Tiina Tantsustuudio IV rühm
Tiina Tantsustuudio V rühm
Noorte segarühmNoorte segarühm PATSIUSTI
PererühmMõisakad
Segarühm S3Segarühm TAIDELAID
Segarühm S4Rahvatantsurühm Matsakad
Sõle Segajad 1
Sõle Segajad 2
IDA-VIRU MAAKONDAlutaguse valdNaisrühm N1Iisaku Rahvamaja naisrahvatantsurühm
Naiste võimlemisrühmKiigelind
PererühmIisaku Rahvamaja segarahvatantsurühm
Jõhvi valdNaisrühm N1Jõhvi Rahvatantsuseltsi Gevi naisrühm GEVI
Naisrühm N2Tammiku naisrahvatantsurühm
Noorte segarühmJõhvi gümnaasiumi Tantsurühm JÕHVIKAS C
Segarühm S3Rahvatantsurühm Lausa Lust
Kohtla-Järve linnPererühmKohtla-Järve Järve Gümnaasium rahvatantsurühm “Järve”
Lüganuse valdNaisrühm N2Kiviõli Rahvamaja naisrühm “Tuhkali”
Maidla naisrühm Omasoodu
Neidude võimlemisrühmKiviõli I Keskkooli 7-12.kl. võimlejad
PererühmKiviõli I Keskkooli õpetajate segarühm
Narva linnNaisrühm N1Jun-Ost naisrühm
Toila vald6.-8.klassi segarühmadToila Gümnaasiumi 6.-8.klassi segarühm Kekskast
Naisrühm N1Naisrahvatantsurühm Kuppari
Naisrühm N2Voka naisrühm “KIIGURI”
PererühmKohtla-Nõmme Kooli segarühm “Tuhkapõnnid”
Toila Gümnaasiumi 3.-5.klassi segarühm
JÕGEVA MAAKONDJõgeva vald6.-8.klassi segarühmadJõgeva Põhikooli 7.- 8. kl. segarühm
Jõgeva Põhikooli KERGED KONDID
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumi 7.-8. klassi tantsurühm
Palamuse Gümnaasiumi tantsurühm Peapööritajad
Naisrühm N1Jõgevahe Pere naisrühm I
Jõgevahe Pere naisrühm II
Laiuse naisrahvatantsurühm Meie Mari
Naisrühm N2Torma Naisrühm
Neidude võimlemisrühmJõgevamaa Gümnaasiumi neiud
PererühmJõgeva Põhikooli MARULISED
Palamuse pererühm
Segarühm S2Laiuse-Sadala segarühm
Segarühm S3Jõgeva segarahvatantsurühm Kaaratsim
Paunvere Tootsid – Teeled
Põltsamaa vald6.-8.klassi segarühmadLustivere Põhikooli 7.-9.klassi segarühm Lustakad
Põltsamaa Kultuurikeskuse 4.-6. klassi segarahvatantsurühm “Murakad”
Naisrühm N1Põltsamaa Kultuurikeskuse naisrühm UHKA
Naisrühm N2Adavere naisrühm
Naiste võimlemisrühmLustivere Külaseltsi naisvõimlejad
Noorte segarühmPõltsamaa Kultuurikeskuse C-segarahvatantsurühm “Zipelgad”
PererühmPisisaare Algkooli rahvatantsurühm Päikesed
Segarühm S3Põltsamaa Kultuurikeskuse segarahvatantsurühm Tulihänd
Segarühm S4Lustivere segarahvatantsurühm Lustilised
Pajusi Rahvamaja segarühm “Kaljaan”
Põltsamaa Kultuurikeskuse segarahvatantsurühm “Virmalised”
Naisrühm N2Palamuse naisrühm Sirtsuline
JÄRVA MAAKONDJärva vald6.-8.klassi segarühmadKoeru Keskkooli 6.-7. klassi segarühm Välejalad
Naisrühm N1Imavere naisrühm PILLERPÄKAD
Järva-Jaani Kultuurimaja naisrühm “Tuttuued naised”
Koeru Kultuurimaja naisrühm Alleaa
Noorte segarühmKoeru Keskkooli noorte segarühm Varbad villis
PererühmKoigi Kooli Pererühm
Pärlikesed
Segarühm S3Järva-Jaani Kultuurimaja segarühm “Jürid-Marid”
Koeru segarühm Karap
Segarühm S4Albu segarahvatantsurühm Kakerdaja
Paide linn6.-8.klassi segarühmadPaide Hammerbecki Põhikooli 6.klassi segarahvatantsurühm KABUJALAKE
Paide Hammerbecki Põhikooli 7. klassi rahvatantsurühm SIUH JA VIUH
Paide Hillar Hanssoo Põhikooli 7.-9. klassi segarühm SELTSKOND
Paide Hillar Hanssoo Põhikooli SÄRASILMAD
Naisrühm N2Naisrahvatantsurühm Järva Juulad
Naiste võimlemisrühmMTÜ SK KATI
Neidude võimlemisrühmPaide Gümnaasiumi neiduderühm TANTSUWÕLU
Paide HH Põhikooli neidude rühm
Noorte segarühmPaide Gümnaasiumi C- segarühm SELTSKOND
Paide Hammerbecki Põhikooli 10.-12. klassi noorte segarahvatantsurühm SÜDAMEKE
Paide Hammerbecki Põhikooli noorte segarahvatantsurühm KEERUTAJAD
PererühmPaide Hammerbecki Põhikool Tantsujalad 2.-3.klassi segarühm
Paide Hammerbecki Põhikool Tantsujalad 4.klassi rahvatantsurühm
Segarühm S1Seltskond Vilistlased
Segarühm S3Paide Muusika- ja Teatrimaja segarühm Loomisel
Segarühm S4Paide linna segarahvatantsurühm VALLATSI
Türi valdNaisrühm N2Järvamaa Kabala Rahvamaja naisrühm KABALAbajalad
Käru rahvatantsurühm Naksakad naised
Naisrahvatantsurühm Säreli
Naiste võimlemisrühmVäätsa Rahvamaja naisrühm Ilodus
Noorte segarühmTüri Kultuurikeskuse noorte segarühm VISSELID
PererühmLaupa Põhikooli pererühm
Väätsa Põhikooli lasterühm LUSTIKARUD
Segarühm S2Türi Kultuurikeskuse segarühm Väiksed Viisud
Segarühm S4Paide-Väätsa segarühm Riikar
LÄÄNE MAAKONDHaapsalu linn6.-8.klassi segarühmadHaapsalu Põhikooli 7.-8. klassi tantsurühm Tantsulust
Haapsalu Põhikooli segarühm Läki Tantsule
Naisrühm N1Rahvatantsurühm Kalurineiud
Naisrühm N2Haapsalu Linna Algkooli õpetajate rühm Ehte
Läki Tantsule naisrühm
Tantsurühm Lustlik
Naiste võimlemisrühmHaapsalu võimlejad
Noorte segarühmLäänemaa Ühisgümnaasiumi noorterühm Tantsulust
Läänemaa Ühisgümnaasiumi segarühm Läki Tantsule I
Läänemaa Ühisgümnaasiumi segarühm Läki Tantsule II
PererühmHaapsalu Põhikooli pererühm Rüblikud
Läki tantsule pererühm I
Läki Tantsule pererühm II
Uuemõisa Lasteaed-Algkooli 3-5 klass
Segarühm S3Läki Tantsule täiskasvanute segarühm
Ridala segarühm “Tamme Tõrukesed”
Segarahvatantsurühm West
Lääne-Nigula vald6.-8.klassi segarühmadTaebla Kooli 6.-8. kl tantsurühm
Naisrühm N2Risti naisrahvatantsurühm Ritsikad
PererühmKullamaa pererühm
Oru pererühm
LÄÄNE-VIRU MAAKONDHaljala valdSegarühm S3Haljala Rahvamaja tantsurühm Segapidi
Kadrina valdNaisrühm N2Kadrina Rahvamaja naisrühm Omavahel
Noorte segarühmKadrina Keskkooli segarühm Meie Vahel
Segarühm S4Kadrina Rahvamaja segarühm “Kahevahel”
Rakvere linn6.-8.klassi segarühmadTarvanpää 6.-8. klassi segarühm
Noorte segarühmRakvere Gümnaasiumi C-segarühm
Tarvanpää C-segarühm
PererühmRakvere Gümnaasiumi 4.klassi segarühm
Tarvanpää Pererühm
Segarühm S2Rakvere Gümnaasiumi B-segarühm
Rakvere Gümnaasiumi vilistlaste A-segarühm
Tarvanpää Vilistlased
Segarühm S4Tarvanpää D2 segarühm
Tarvanpää Tarva Tammed D-segarühm
Tapa vald6.-8.klassi segarühmadTamsalu Kultuurimaja 7.-9. klassi segarühm “Pastlad kuluvad”
Tapa Gümnaasiumi 6.-8.klassi segarühm
Naisrühm N1Tamsalu kultuurimaja naisrühm “Vallatud kurvid”
Neidude võimlemisrühmTamsalu Kultuurimaja tütarlaste tantsurühm
Noorte segarühmTamsalu kultuurimaja noorte segarühm “Veri vemmeldab”
Segarühm S2MTÜ Tulised Tuulutajad
Vinni valdNaisrühm N2Vinni-Pajusti naisrühm Tantsutriinu
Naiste võimlemisrühmLaekvere Rahva Maja naisrühm PÄRLIKE
Viru-Nigula valdNaisrühm N2Kunda Linna Klubi naisrahvatantsurühm Kõkutajad
Naiste võimlemisrühmKunda Linna Klubi Naisvõimlejate rühm
Väike-Maarja vald6.-8.klassi segarühmadRakke Kultuurikeskuse 7.-9.kl. segarühm
Segarühm S4Rakke Kultuurikeskuse Agatantsulust D segarühm
PÕLVA MAAKONDKanepi valdSegarühm S4Kanepi Seltsimaja segarühm KANEPI KANGED
Põlva valdNaisrühm N1Naisrahvatantsurühm TANTSURÕÕM
Naisrühm N2Naisrahvatantsurühm VÄRTEN
naisrühm Meie Kirsid
Naiste võimlemisrühmPõlva Naised
Neidude võimlemisrühmMEIE STUUDIO I
MEIE STUUDIO II
Segarühm S3Rahvatantsurühm VIHISTA VIISKU
Segarühm S4Põlva Päntajalad
Räpina valdNeidude võimlemisrühmRäpina Ühisgümnaasiumi neiduderühm PATSIKUD
Viluste Põhikool No selge
Noorte segarühmPõlvamaa noorterühm KAGU KABUJALAKÕSÕ I
Räpina Ühisgümnaasiumi C-segarühm ÜKSIK SOKK
PererühmRäpina Ühisgümnaasiumi algklasside segarühm Rüglikud
Segarühm S2Kabuvilistlased
Põlvamaa noorterühm KAGU KABUJALAKÕSÕ III
Segarühm S4segarahvatantsurühm Helgerid
Segarahvatantsurühm Naksid ja Roosid
Segarahvatantsurühm Reilender
PÄRNU MAAKONDHäädemeeste valdNaisrühm N1Tantsuselts Ülejala naisrühm
Kihnu valdNaisrühm N2Kihnu naisrühm Pitsid Paistvad
Lääneranna vald6.-8.klassi segarühmadLihula Gümnaasiumi 7.kl. tantsurühm
Põhja- Pärnumaa vald6.-8.klassi segarühmadPärnu-Jaagupi Põhikooli 6.-8. klassi segarahvatantsurühm Kirilind 3
Vändra Gümnaasiumi 6. klassi segarühm
Naisrühm N1Rahvatantsurühm Libatse Sõstrad
RKK Laieldes naisrühm
Naisrühm N2Naisrahvatantsurühm Vändrikud
Naiste võimlemisrühmVihtra Võimlejad
Vändra Gümnaasiumi õpetajate liikumisrühm
Vändra Naised
Neidude võimlemisrühmPärnu-Jaagupi Põhikooli neidude võimlemisrühm
Vändra Gümnaasiumi neidude võimlemisrühm
PererühmPererühm Küljeluu I
Segarühm S3RKK Laieldes segarühm (B)
Segarühm S4Segarahvatantsurühm Hõissa
Segarahvatantsurühm Wendre
Pärnu linn6.-8.klassi segarühmadJõõprekad ja Hallid Sõnnid
Pärnu Raeküla kooli 6.-7. kl. segarühm
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Pärnu Vanalinna Põhikooli rahvatantsurühm
Rahvatantsuansambel Kajakas 6-8 kl lasterühm
Eliitvõimlemisrühmad/ valikrühmadVõimlemisklubi Rüht neidude rühm
Naisrühm N1Laine Mägi Tantsukooli naisrühm Rõõmuline
Laine Mägi Tantsukooli naisrühm Rõõmuline2
Naisrühm Hoiuspuu
Naisrühm Meie Valla Eided
Pärnu naisrühm Pärnete
Pärnu õpetajate naisrühm
Naisrühm N2Pärnu Lasteaed Mai tantsurühm Mailane
Rahvatantsuansambel Kajakas
Rahvuskultuuriselts Kirmas naisrühm
Naiste võimlemisrühmVõimlemisklubi Rüht daamid
Neidude võimlemisrühmPärnumaa Kutsehariduskeskuse võimlemisrühm
Noorte segarühmPärnu Koidula Gümnaasiumi C-segarühm
Pärnu Ühisgümnaasiumi C-segarühm
Rahvatantsuansambel Kajakas C segarühm
PererühmAudru pere
Jõepere
Jõõpre pere
Paikuse Põhikooli 4. klass
Pärnu Mai Kooli 5.klassi segarühm
Pärnu Vabakooli tantsurühm “Ristikhein”
Rahvatantsu-segarühm Lindi Lappajad
Rääma Põhikooli lasterühm
Selts KAJAKAS segarühm
Segarühm S1Pärnumaa Kutsehariduskeskuse rahvatantsuansambel Kajakas
Rahvatantsurühm Tuurit-Tuurit
Segarühm S2Anna Raudkatsi tantsuselts
Anna Raudkatsi tantsuselts II koosseis
Rahvatantsurühm Tuurit-Tuurit II koosseis
Segarahvatantsurühm KUU
Segarahvatantsurühm Tuuletallajad
Segarühm S3Rahvatantsuansambel Kajakas B- segarühm
Rahvuskultuuriselts Kirmas segarahvatantsurühm
Segarühm S4Rahvatantsurühm Kevade
Vallatu Auto
Saarde valdEliitvõimlemisrühmad/ valikrühmadKilingi-Nõmme võimlemisklubi Githa
Naisrühm N1Surju Sõbratarid
Tori valdNaisrühm N1Naisrahvatantsurühm Anna ja Minna
Naisrühm N2Sassis Sussid
Tammepiigad
Tantsuansambel Kuu naisrühm
Segarühm S4Tori Rahvamaja segarühm
RAPLA MAAKONDKehtna valdNaisrühm N2Valtu seltsimaja naisrühm
Naiste võimlemisrühmKadi Võimlejad Naised
PererühmTantsurühm Rõõmupere
Kohila vald6.-8.klassi segarühmadKohila Gümnaasiumi lasterühm “Rõõmukse”
Neidude võimlemisrühmMTÜ Gaudeo liikumisrühm
Noorte segarühmKohila Gümnaasiumi tantsurühm “Rõõmulised”
PererühmKohila Gümnaasiumi lasterühm
Segarühm S2Segarühm “Rõõmutallad”
Segarühm S4Kohila segarahvatantsurühm
Märjamaa vald6.-8.klassi segarühmadMärjamaa Gümnaasiumi tantsurühm Sirgulised
Valgu Põhikooli rahvatantsurühm
Naisrühm N2Märjamaa Rahvamaja naisrühm Ülejala Sussisahistajad
Vigala Folklooriseltsi Kiitsharakad naisrühm
Noorte segarühmMärjamaa Gümnaasiumi segarühm Lustiline
Märjamaa Gümnaasiumi segarühm Tantsulka
PererühmMärjamaa Gümnaasiumi segarühm Hopsti
Vana-Vigala põhikooli pererühm
Segarühm S2Segarühm “Hopsani”
Segarühm S3Märjamaa Rahvamaja noorterühm TANTSUKAS
Rapla vald6.-8.klassi segarühmadRapla Vesiroosi Gümnaasiumi noorterühm
Eliitvõimlemisrühmad/ valikrühmadKadi Võimlejad
Naisrühm N1Järlepa naisrühm “Anna minna”
Kuimetsa rahvamaja naisrahvatantsurühm AGNES
Naisrühm N2Juuru naisrühm “Pöörased pastlad”
Rapla Kultuurikeskuse naisrühm Talutütred
Rapla naisrahvatantsurühm “Linda”
Neidude võimlemisrühmVesiroosi neiduderühm
Noorte segarühmRapla Vesiroosi Gümnaasiumi segarühm Keerulind
PererühmRapla Kesklinna Kool Pererühm
Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi tantsurühm Keerulind
Segarühm S3Alu segarühm
Segarühm S4Kaiu segarühm
SAARE MAAKONDSaaremaa vald6.-8.klassi segarühmadSaaremaa Ühisgümnaasiumi tantsurühma Öieti põhikoolirühm
Naisrühm N1Kaarma Kargus
Kadaka mari
naisrühm Ritsikas
Naisrühm N2MariAnnid
Tantsuselts Kadrid
Vörrel
Naiste võimlemisrühmLINALIND
Noorte segarühmKuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira segarühm Sõlesepad I
Saaremaa Ühisgümnaasiumi noorte segarühm Päkasära
Saaremaa Ühisgümnaasiumi noorterühm Öieti I
Saaremaa Ühisgümnaasiumi noorterühm Öieti II
PererühmAste Põhikooli 4.-5. klassi tantsurühm
Kuressaare Gümnaasiumi 3.-4. klassi rahvatantsurühm VÄIKESED SÕLESEPAD
Saaremaa Ühisgümnaasiumi 3-4 kl rahvatantsurühm Öigupoolest
Segarühm S1Saaremaa tantsurühm LiPs
Segarühm S2Rahvatantsuselts Piiprellid
Segarühm S3Lümanda segarühm Rummaja
Segarahvatantsurühm Keeris
Tõmba, Jüri
Segarühm S4Segarühm Pööris
Taritu segarühm LENDER
TARTU MAAKONDElva vald6.-8.klassi segarühmadKonguta Kooli 5.-6.klassi rahvatantsurühm Koogutajad
Naisrühm N1Elva naisrahvatantsurühm SINILIND
Naisrühm N2Puhja Seltsimaja naisrahvatantsurühm Rukkilill
Rõngu rahvamaja naisrahvatantsurühm Ringen
Segarühm S4Konguta Rahvamaja segarahvatantsurühm Kavalik
Puhja Seltsimaja segarahvatantsurühm Opsal
Rannu segarahvatantsurühm KOLUMATS
Kambja valdNaisrühm N1Kambja Tantsuselts Vikertiimer
Naisrühm N2Naisrahvatantsurühm Laululind
Segarühm S2Eesti Lennuakadeemia Rahvatantsurühm Päkkpöörd
Kastre valdPererühmVõnnu Keskkooli 1-4klassi lasterühm Võnnu Väänikud
Nõo valdNaisrühm N1Rahvatantsurühm Tähetar
Naisrühm N2Nõo naisrühm Madelin
Naiste võimlemisrühmMTÜ Tantsuklubi Triiniks
Tõravere naiste võimlemisrühm
Neidude võimlemisrühmMTÜ Tantsuklubi Triiniks neiud
Noorte segarühmNõo reaalgümnaasiumi noorterühm
Peipsiääre valdNaisrühm N2Alatskivi naisrühm KASSIKANGAS
Ranna Rahvamaja naisrühm LAHE
Naiste võimlemisrühmPala Kultuurimaja naisrühm
Tartu valdNaisrühm N1Lähte naisrahvatantsurühm HERMINE
Segarühm S4Metsataga
Tartu linn6.-8.klassi segarühmadMiina Härma Gümnaasiumi 6.b kl tantsurühm
Miina Härma Gümnaasiumi 6a. kl rahvatantsurühm
Miina Härma Gümnaasiumi 7. kl rahvatantsurühm
Miina Härma Gümnaasiumi 8. kl rahvatantsurühm
Reiniku sumisejad II
Tartu Hansa Kooli 6D klassi segarahvatantsurühm
Tartu Kivilinna Kooli 6.-9.klassi segarühm
Eliitvõimlemisrühmad/ valikrühmadVkJanika tantsuline eliit II
VkJanika Tartu Tantsuline Eliit
Võimlemisklubi Janika Mireth
Võimlemisklubi Janika rühm “Sisalikud 1”
Võimlemisklubi Rütmika Noored
Naisrühm N1Karlova Kooli õpetajate naisrühm “Õpsadi”
Naisrahvatantsurühm Tarm
Rahvatantsurühm Rehkendajad
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli naisrühm 1
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli naisrühm 2
Õpetajate naisrahvatantsurühm “Taaratar”
Naisrühm N2Naisrahvatantsurühm Hermes
Naisrühm Säbrikud
naisrühm Tarm II
Regio “Virved”
Tantsutera
Tartu Hansa Kooli õpetajate naisrühm “Ladvaubinad”
Naiste võimlemisrühmDanceAct Tartu
Kivilinna Kool
Leonhard Weiss Tartu võimlejad
MTÜ TAARA
Naisrühm Ilmesar
SK Finess Tantsukool 3
Tähtvere Tantsukeskuse naisrühm
Võimlemisklubi Janika naisvõimlejad
Võimlemisklubi Rütmika
Neidude võimlemisrühmJust Tantsukool
Mart Reiniku Kooli võimlejad
MTÜ Tantsustuudio Tokra
SK Finess Tantsukool
Tartu Tamme Gümnaasiumi neiduderühm
Tähtvere Tantsukeskuse neiduderühm
Võimlemisklubi Janika “Sisalikud”
Võimlemisklubi Rütmika Kirsiõied
Noorte segarühmHugo Treffneri Gümnaasiumi tantsuansambel TANTSUTALLAD põhirühm I
Hugo Treffneri Gümnaasiumi tantsuansambel TANTSUTALLAD põhirühm II
Hugo Treffneri Gümnaasiumi tantsuansambel TANTSUTALLAD põhirühm III
M. Härma Gümnaasiumi noorte segarühm C-1
Miina Härma Gümnaasiumi C-2
MTÜ Hugo Treffneri Gümnaasiumi tantsuansambel TANTSUTALLAD noorterühm I
MTÜ Hugo Treffneri Gümnaasiumi tantsuansambel TANTSUTALLAD noorterühm II
Noorte segarühm “Lea”
Rahvatantsuansambel Tarbatu gümnasistide rühm
Tartu Hansa Kooli 9. klasside segarahvatantsurühm “Kommerts 3”
Tartu Tamme Gümnaasiumi noorterühm
PererühmMiina Härma Gümnaasiumi pererühm Härmatis
Reiniku sumisejad I
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli Pererühm
Segarühm S1Noorte vilistlassegarühm “Lea”
Rahvatantsuansambel Tarbatu noorte rühm I
Rahvatantsuansambel Tarbatu põhirühm I
Rahvatantsuansambel Tarbatu põhirühm II
Rahvatantsuansambel Tarbatu põhirühm III
Rahvatantsurühm Tuulispastel
Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolledži segarühm “Vassakule” esindusrühm
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli põhirühm 1
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli põhirühm 2
Segarühm S2Hugo Treffneri Gümnaasiumi tantsuansambel TANTSUTALLAD esindusrühm II
Rahvatantsuansambel Tarbatu noorte rühm II
Rahvatantsuansambel Tarbatu vilistlasrühm I
Rahvatantsuansambel Tarbatu vilistlasrühm II
Segarahvatantsurühm Torbikud (punased)
Segarahvatantsurühm Torbikud (rohelised)
Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolledži segarühm Vassakule noorem koosseis
Tartu Tantsuselts TOOME
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli segarühm 1
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli segarühm 2
Segarühm S3E STuudio noortekoori rahvatantsurühm
Korporatsioon Revelia segarühm
MTÜ Kivilinna Tantsuselts
Segarahvatantsurühm Vikerkaar
Tartu Kutsehariduskeskuse rahvatantsurühm Triskel
Segarühm S4Tartu Jaan Poska Gümnaasiumi vilistlasrühm
Tartu Tervishoiu Kõrgkooli segarühm Pistandi
Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli vilistlasrühm
VALGA MAAKONDOtepää vald6.-8.klassi segarühmadOtepää Gümnaasiumi 8ab klass
Pühajärve Põhikooli rahvatantsurühm Linavästrik
Naisrühm N1Vesiroos
Noorte segarühmOtepää Gümnaasiumi noorterühm Nuustaku Noored
PererühmOtepää Gümnaasiumi 4ab
Pühajärve Põhikooli rahvatantsurühm
Sangaste pererühm
Segarühm S3Nuustaku
Rahvatantsurühm Kõvvera Kõdara
Tõrva valdNaisrühm N2Tantsustuudio Lys
Naiste võimlemisrühmTantsustuudio Lys daamid
Segarühm S3Segarahvatantsurühm “Jandali”
Valga valdNaisrühm N1MTÜ Pilleriin naisrühm
Naisrühm N2Valga naisrahvatantsurühm Sõsarad
Naiste võimlemisrühmÕru rühm Murueide Tütred
Neidude võimlemisrühmValga Kultuuri- ja Huvialakeskuse neiduderühm Piiripealsed
Noorte segarühmValga Gümnaasiumi ja Valgamaa Kutseõppekeskuse tantsurühm Sikutajad
PererühmValga Kultuuri- ja Huvialakeskuse rahvatantsurühm
Segarühm S4Rahvatantsurühm “Rukkilill”
VILJANDI MAAKONDMulgi valdPererühmAugust Kitzbergi nim. Gümnaasiumi õpetajate pererühm
Segarühm S2Karksi – Nuia Kultuurikeskuse tantsurühm Samm Sassis
Segarühm S4Segarahvatantsurühm SÕLESEPAD
Põhja- Sakala valdNaisrühm N2Naisrühm Suure-Jaani
Naisrühm Vastsed Naised
Naiste võimlemisrühmSürgavere naisrahvatantsurühm
Noorte segarühmTääksi noorte segarahvatantsurühm
Segarühm S4Suure-Jaani Kultuurimaja segarühm LOITS
Tääksi ÕERUTAJAD
Viljandi linn6.-8.klassi segarühmadViljandi Kesklinna Kooli 8.klassi lasterühm KRISTY
Eliitvõimlemisrühmad/ valikrühmadViljandi Spordikooli võimlejate vanem rühm
Naisrühm N1Naisrühm Viljandi
Tirkajad
Naisrühm N2Naisrühm Oh ja Ah
Naiste võimlemisrühmTartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia neidude rühm I
Neidude võimlemisrühmViljandi Gümnaasiumi võimlemisrühm I
Viljandi Gümnaasiumi võimlemisrühm II
Viljandi Kesklinna Kooli rahvatantsu- ja liikumisrühm
Viljandi Kesklinna Kooli võimlejad
Noorte segarühmViljandi Gümnaasiumi noorte segarühm A1
Viljandi Gümnaasiumi noorte segarühm A2
Viljandi Gümnaasiumi noorte segarühm E
PererühmViljandi Kesklinna Kooli “Koolipere” (endine nimi 3.klassi lasterühm KATRIN)
Viljandi Kesklinna Kooli segarühm VILJANTAR
Viljandi Kesklinna Kooli tantsurühm PILLERKAAR
Segarühm S1Viljandi Huvikooli segarühm
Segarühm S2Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia segarühm I
Segarühm S4Segarühm Oh ja Ah
Viljandi vald6.-8.klassi segarühmadPaistu lapsed
Naisrühm N1Paistu naisrühm “Anna-Minna”
Viiratsi rahvamaja naisrühm Viliende
Naisrühm N2Saarepeedi naisrahvatantsurühm Udusõlg
Neidude võimlemisrühmJakobsoni Kooli Hebe I
Segarühm S1Rahvatantsurühm Vabajalg
Segarühm S3Rahvatantsurühm Pärilised
Segarühm S4Segarühm Tarvastu
VÕRU MAAKONDAntsla valdNaisrühm N1Tantsuselts Pärliine naisrühm
PererühmTantsuselts Pärliine lasterühm
Rõuge valdNaisrühm N2Misso naisrahvatantsurühm Häitsmed
Segarühm S3Sänna segarühm “Käsikäes”
Segarühm S4Haanja Tantsu Mängu Laulu Selts
Setomaa valdPererühmSeto pererühm
Võru linn6.-8.klassi segarühmadVõru Kesklinna Kooli ja Parksepa Keskkooli 6.-8. klassi segarühm Võrukaelad
Naisrühm N1naisrahvatantsurühm Tsõõr
Naisrühm N2Võru Kannel naisrahvatantsurühm Viire
Võru Kannel õpetajate naisrühm Kabujalakesed
Naiste võimlemisrühmVõimlemisklubi Sirutus vilistlane
Noorte segarühmVõru Gümnaasiumi noorterühm Hopser
PererühmVõru Kesklinna Kooli 1.-4.klassi tantsurühm Võrukaelad
Segarühm S2Tantsurühm Siisik
Segarühm S3Segarahvatantsurühm Kannel
Võru Kannel Hopser
Võru valdNaisrühm N1VURR, Lasva rahvamaja naisrühm
PererühmParksepa Keskkooli pererühm
Segarühm S3Segarahvatantsurühm “Tsuua Sulatsõ”
Vastseliina segarahvatantsurühm Kullerid
Segarühm S4Lasva segarahvatantsurühm
Neidude võimlemisrühmVöimlemisklubi Sirutus suur vöimleja

 

Külaliskollektiivid XX tantsupeol „Minu arm“

Segarühmad:

  • Euroviisud – Belgia (S3)
  • Estonian Folks – Inglismaa (S3)
  • Kilplased – Kanada (S4)
  • Toronto Kungla – Kanada (S4)
  • Viikingid – Norra (S3)
  • Virvel – Rootsi (S4)
  • Ülelahedad – Soome (S4)

Naisrühmad:

  • Brisbane`i Eesti – Austraalia (N2)
  • Tuuletütred – Holland (N1)
  • Iiris – Iirimaa (N2)
  • Laiali – Luksemburg (N1)
  • Helsinki Helmed – Soome (N2)
  • Nopsjalad ja Trondheimi Trollid – Soome-Norra koondrühm (N2)

Pererühmad:

  • Estonian Folks – Inglismaa (P)
  • Vingerpussid – Soome (P)