4.-7. juuli 2019
Laulu- ja tantsupeo alguseni
203päeva 10tundi 15minutit 38sekundit

Eelproovid

  • Eelproovide algusajaks on märgitud reaalne laulma hakkamise/pilli mängimise aeg. Mida rohkem on proovis osalejaid, seda kauem võtab aega õige koha leidmine hääle- või pillirühmas. Seega palume kohal olla vähemalt 15 minutit enne proovi algust.
  • Proovi lõpu kellaaeg on arvestuslik ning sisaldab ettelaulmise/mängimise aega.
  • Valikkooride proovi nime all on valikrepertuaariga proov. Seega, et saada teada kõik oma proovid, peaks valikkoor tegema otsingut kaks korda. Nt valiksegakoor peab üle vaatama ka segakoori proovid.
  • Kui proovide rea lõpus on kastike noolega, siis klõpsa kindlasti ka sinna. Sealt võid leida endale väga olulise info (nt proovi algusaja puhkpilliorkestritele, kes ei osale koondorkestris).
  • Paratamatult on võimalik, et tekib veel väikesi muutusi.
Eelproov Liik Kuupäev Kellaaeg Koht
I eelproov Sümfooniaorkerster 12.01.2019 10:30 - 15:15 Vanemuise kontserdimaja
I eelproov Segakoor 12.01.2019 12:00 - 16:30 Türi kultuurikeskus
I eelproov Naiskoor 12.01.2019 13:45 - 17:30 Türi kultuurikeskus
I eelproov Puhkpilliorkester 12.01.2019 14:30 - 19:00 Vanemuise kontserdimaja

Proovi algus neile orkestritele, kes ei osale koondorkestris kell 15:30.

I eelproov Segakoor 13.01.2019 10:00 - 14:30 Rapla kultuurikeskus
I eelproov Puhkpilliorkester 13.01.2019 10:00 - 13:00 Põlva kool (Kesk tn 25)
I eelproov Naiskoor 13.01.2019 11:00 - 14:30 Kohtla-Järve kultuurikeskus
I eelproov Meeskoor 13.01.2019 12:45 - 17:30 Kohtla-Järve kultuurikeskus
I eelproov Puhkpilliorkester 13.01.2019 15:00 - 19:00 Võru muusikakool
I eelproov Segakoor 13.01.2019 15:00 - 19:30 Rapla kultuurikeskus
I eelproov Segakoor 15.01.2019 17:30 - 22:00 Vene kultuurikeskus
I eelproov Lastekoor 16.01.2019 10:30 - 13:45 Tartu Raatuse kool

Proovi algust muudetud (enne 10:00).

I eelproov Lastekoor 16.01.2019 14:30 - 18:30 Tartu Raatuse kool
I eelproov Lastekoor 17.01.2019 9:00 - 12:30 Tartu Forseliuse kool
I eelproov Lastekoor 17.01.2019 13:30 - 17:30 Tartu Forseliuse kool
I eelproov Poistekoor 18.01.2019 10:00 - 12:45 Kohtla-Järve kultuurikeskus
seminar Mudilaskoor 18.01.2019 11:00 - 13:00 TÜ Õpetajate seminari saal

Mudilaskooride seminar.
Igal dirigendil palume kaasa võtta 2 lauljat, üks esimesest- ja teine teisest häälest.

I eelproov Poistekoor 18.01.2019 14:30 - 18:30 Rakvere gümnaasium
I eelproov Segakoor 19.01.2019 10:00 - 14:15 Karksi-Nuia kultuurikeskus
I eelproov Meeskoor 19.01.2019 10:00 - 15:30 Vanemuise kontserdimaja

Ettelaulmine Tiigi seltsimajas.

I eelproov Naiskoor 19.01.2019 12:15 - 17:30 Vanemuise kontserdimaja

16:00-17:30 ettelaulmine Tiigi seltsimajas

I eelproov Naiskoor 19.01.2019 14:00 - 18:30 Vanemuise kontserdimaja
I eelproov Segakoor 19.01.2019 15:00 - 19:30 Karksi-Nuia kultuurikeskus
I eelproov Segakoor 20.01.2019 10:00 - 14:30 Vanemuise kontserdimaja
I eelproov Meeskoor 20.01.2019 11:00 - 15:30 Karksi-Nuia kultuurikeskus
I eelproov Naiskoor 20.01.2019 13:00 - 17:30 Karksi-Nuia kultuurikeskus
I eelproov Segakoor 20.01.2019 16:00 - 20:30 Vanemuise kontserdimaja
I eelproov Segakoor 21.01.2019 9:00 - 13:00 Tartu Tamme gümnaasium
I eelproov Segakoor 21.01.2019 14:00 - 18:00 Tartu Tamme gümnaasium
I eelproov Lastekoor 21.01.2019 14:00 - 17:30 Põlva kultuuri- ja huvikeskus
I eelproov Lastekoor 22.01.2019 9:00 - 12:45 Võru Kannel
seminar Mudilaskoor 22.01.2019 10:00 - 12:00 Lindakivi kultuurikeskus

Igal dirigendil palume kaasa võtta 2 lauljat, üks esimesest- ja teine teisest häälest.

seminar Mudilaskoor 22.01.2019 12:30 - 14:30 Lindakivi kultuurikeskus

Igal dirigendil palume kaasa võtta 2 lauljat, üks esimesest- ja teine teisest häälest.

I eelproov Lastekoor 22.01.2019 14:30 - 18:00 Valga kultuuri- ja huvialakeskus
I eelproov Lastekoor 23.01.2019 10:00 - 13:30 Jõgeva kultuurikeskus
I eelproov Poistekoor 23.01.2019 11:00 - 14:00 Tartu Tamme kool
I eelproov Poistekoor 23.01.2019 15:00 - 19:00 Tartu Tamme kool
I eelproov Poistekoor 24.01.2019 9:00 - 11:45 Tartu Descartes'i kool
seminar Mudilaskoor 24.01.2019 11:00 - 13:00 Jõhvi kontserdimaja

Mudilaskoori seminar.
Igal dirigendil palume kaasa võtta 2 lauljat, üks esimesest- ja teine teisest häälest.

I eelproov Lastekoor 25.01.2019 14:00 - 17:15 Keila kool
I eelproov Segakoor 25.01.2019 18:00 - 22:00 Keila kool
I eelproov Segakoor 27.01.2019 10:00 - 14:45 Viimsi kool
I eelproov Sümfooniaorkerster 27.01.2019 11:00 - 15:30 Haapsalu kultuurikeskus
I eelproov Segakoor 27.01.2019 16:00 - 20:45 Viimsi kool
I eelproov Lastekoor 28.01.2019 10:00 - 13:15 Keila kool
I eelproov Lastekoor 28.01.2019 14:00 - 17:15 Keila kool
I eelproov Naiskoor 28.01.2019 18:00 - 22:00 Keila kool
I eelproov Segakoor 29.01.2019 17:30 - 22:00 Salme kultuurikeskus

Muutunud koht!

I eelproov Poistekoor 30.01.2019 10:00 - 14:00 Türi kultuurikeskus
I eelproov Segakoor 30.01.2019 12:30 - 17:00 Vene kultuurikeskus
I eelproov Lastekoor 30.01.2019 14:00 - 17:45 Türi kultuurikeskus
I eelproov Segakoor 30.01.2019 17:30 - 22:00 Vene kultuurikeskus
I eelproov Segakoor 31.01.2019 12:30 - 17:00 Vene kultuurikeskus
I eelproov Segakoor 31.01.2019 17:30 - 22:00 Vene kultuurikeskus
I eelproov Puhkpilliorkester 31.01.2019 17:20 - 20:00 Viljandi muusikakooli orkestrimaja
I eelproov Poistekoor 01.02.2019 9:00 - 13:00 Pärnu Kontserdimaja
I eelproov Lastekoor 01.02.2019 13:00 - 17:45 Pärnu Kontserdimaja
I eelproov Poistekoor 01.02.2019 14:30 - 18:15 Viljandi kesklinna kooli väikeste maja
I eelproov Naiskoor 02.02.2019 10:00 - 14:45 Pärnu Kontserdimaja
I eelproov Sümfooniaorkerster 02.02.2019 11:00 - 16:15 Tallinna Tehnikaülikooli aula
I eelproov Puhkpilliorkester 02.02.2019 11:00 - 14:45 Kunda ühisgümnaasium
I eelproov Segakoor 02.02.2019 15:00 - 19:45 Pärnu Kontserdimaja
I eelproov Segakoor 03.02.2019 10:00 - 14:30 Kuressaare kultuurikeskus
I eelproov Puhkpilliorkester 03.02.2019 11:00 - 15:00 Tallinna Tehnikaülikooli aula

Puhkpilliorkestrid, kes on valinud koondorkestri repertuaari.

I eelproov Sümfooniaorkerster 03.02.2019 12:00 - 16:30 Viljandi muusikakooli orkestrimaja
I eelproov Segakoor 03.02.2019 15:00 - 19:30 Kuressaare kultuurikeskus
I eelproov Puhkpilliorkester 03.02.2019 16:00 - 19:30 Tallinna Tehnikaülikooli aula
I eelproov Lastekoor 04.02.2019 9:00 - 12:30 Vene kultuurikeskus
I eelproov Lastekoor 04.02.2019 13:30 - 17:00 Vene kultuurikeskus
I eelproov Segakoor 04.02.2019 17:30 - 22:00 Vene kultuurikeskus
I eelproov Poistekoor 05.02.2019 10:00 - 13:15 Saue gümnaasium
I eelproov Poistekoor 05.02.2019 14:00 - 18:00 Saue gümnaasium
I eelproov Lastekoor 06.02.2019 9:00 - 12:30 Vene kultuurikeskus
I eelproov Lastekoor 06.02.2019 13:30 - 17:00 Vene kultuurikeskus
I eelproov Segakoor 06.02.2019 17:30 - 22:00 Vene kultuurikeskus
I eelproov Poistekoor 07.02.2019 9:00 - 12:15 Vene kultuurikeskus
I eelproov Lastekoor 07.02.2019 10:30 - 14:15 Viljandi kesklinna kooli väikeste maja
I eelproov Poistekoor 07.02.2019 13:00 - 17:00 Vene kultuurikeskus

Poistesegakoorid ja poistekoorid, kes on valinud ühendkoori II ploki repertuaari.

I eelproov Naiskoor 07.02.2019 18:00 - 22:30 Vene kultuurikeskus
seminar Mudilaskoor 08.02.2019 10:00 - 12:00 Pärnu Nooruse maja

Mudilaskoori seminar.
Igal dirigendil palume kaasa võtta 2 lauljat, üks esimesest- ja teine teisest häälest.

I eelproov Poistekoor 08.02.2019 10:30 - 13:15 Haapsalu põhikool
I eelproov Lastekoor 08.02.2019 14:00 - 17:45 Haapsalu põhikool
I eelproov Meeskoor 09.02.2019 12:00 - 15:30 Kuressaare kultuurikeskus
I eelproov Puhkpilliorkester 09.02.2019 12:00 - 15:15 Pärnu Nooruse maja
I eelproov Naiskoor 09.02.2019 14:00 - 18:30 Kuressaare kultuurikeskus
I eelproov Puhkpilliorkester 10.02.2019 10:00 - 13:15 Türi kultuurikeskus
I eelproov Puhkpilliorkester 10.02.2019 11:00 - 13:30 Kuressaare muusikakool
I eelproov Puhkpilliorkester 10.02.2019 15:00 - 18:00 Põltsamaa kultuurikeskus
seminar Mudilaskoor 11.02.2019 10:00 - 12:00 Kuressaare kultuurikeskus

Mudilaskoori seminar.
Igal dirigendil palume kaasa võtta 2 lauljat, üks esimesest- ja teine teisest häälest.

I eelproov Lastekoor 12.02.2019 10:00 - 13:30 Rakvere gümnaasium
I eelproov Naiskoor 12.02.2019 13:00 - 17:15 Vene kultuurikeskus
I eelproov Lastekoor 12.02.2019 14:30 - 18:30 Rakvere gümnaasium
I eelproov Naiskoor 12.02.2019 18:00 - 22:30 Vene kultuurikeskus
I eelproov Lastekoor 13.02.2019 10:00 - 13:30 Kohtla-Järve kultuurikeskus
I eelproov Poistekoor 13.02.2019 12:00 - 14:30 Saaremaa ühisgümnaasium
I eelproov Meeskoor 13.02.2019 17:30 - 22:00 Vene kultuurikeskus
I eelproov Poistekoor 15.02.2019 11:00 - 14:00 Võru Kannel
I eelproov Segakoor 16.02.2019 9:00 - 13:30 Haljala rahvamaja
I eelproov Sümfooniaorkerster 16.02.2019 10:00 - 14:45 Rapla kultuurikeskus
I eelproov Meeskoor 16.02.2019 13:00 - 17:00 Võru Kannel
I eelproov Naiskoor 16.02.2019 15:00 - 19:30 Võru Kannel
I eelproov Segakoor 16.02.2019 16:00 - 20:30 Jõhvi kontserdimaja
I eelproov Valiksegakoor 17.02.2019 10:00 - 13:00 Estonia kontserdisaal
I eelproov Naiskoor 17.02.2019 10:30 - 14:30 Jõgeva kultuurikeskus
I eelproov Segakoor 17.02.2019 12:15 - 16:45 Jõgeva kultuurikeskus
I eelproov Valiksegakoor 17.02.2019 14:30 - 17:30 Estonia kontserdisaal
I eelproov Lastekoor 18.02.2019 12:00 - 17:30 Kuressaare kultuurikeskus
I eelproov Poistekoor 20.02.2019 10:00 - 12:45 Rapla kultuurikeskus
I eelproov Lastekoor 20.02.2019 13:30 - 17:15 Rapla kultuurikeskus
I eelproov Valiknaiskoor 26.02.2019 18:00 - 20:15 Kuusalu keskkool
I eelproov Valiksegakoor 26.02.2019 19:00 - 21:45 Kuusalu keskkool
I eelproov Segakoor 02.03.2019 10:00 - 14:30 Põlva kultuuri- ja huvikeskus
I eelproov Segakoor 02.03.2019 16:00 - 20:00 Valga kultuuri- ja huvialakeskus
I eelproov Segakoor 03.03.2019 10:00 - 14:00 Võru Kannel
I eelproov Segakoor 03.03.2019 15:00 - 19:00 Võru Kannel
I eelproov Valiknaiskoor 06.03.2019 15:00 - 17:00 Vene kultuurikeskus

Neidudekoorid

I eelproov Valiknaiskoor 06.03.2019 18:00 - 20:15 Vene kultuurikeskus
I eelproov Valikmeeskoor 06.03.2019 19:00 - 21:15 Vene kultuurikeskus
I eelproov Mudilaskoor 07.03.2019 10:00 - 14:30 Haapsalu põhikool
I eelproov Mudilaskoor 08.03.2019 10:00 - 12:45 Kärdla kultuurikeskus
I eelproov Segakoor 08.03.2019 18:00 - 20:45 Kärdla kultuurikeskus
I eelproov Naiskoor 09.03.2019 10:30 - 14:30 Haapsalu põhikool
I eelproov Segakoor 09.03.2019 12:15 - 16:15 Haapsalu põhikool
I eelproov Valiknaiskoor 09.03.2019 15:15 - 17:15 Haapsalu põhikool
I eelproov Valiksegakoor 11.03.2019 18:30 - 21:30 Rakvere Rohuaia lasteaed
II eelproov Poistekoor 12.03.2019 16:30 - 19:30 Tartu Mart Reiniku kool

5.12 muutunud proovi koht.

II eelproov Meeskoor 12.03.2019 17:30 - 22:00 Tartu Mart Reiniku kool
II eelproov Lastekoor 13.03.2019 9:30 - 14:00 Viimsi kool
II eelproov Poistekoor 13.03.2019 11:00 - 15:15 Tartu Descartes'i kool
II eelproov Lastekoor 13.03.2019 14:30 - 19:00 Viimsi kool
II eelproov Poistekoor 13.03.2019 16:30 - 19:30 Tartu Mart Reiniku kool

5.12 muutunud proovi koht

II eelproov Meeskoor 13.03.2019 17:30 - 22:00 Tartu Mart Reiniku kool
II eelproov Lastekoor 14.03.2019 10:00 - 13:30 Otepää kultuurimaja
I eelproov Mudilaskoor 14.03.2019 10:00 - 13:15 Jõhvi kontserdimaja
I eelproov Mudilaskoor 14.03.2019 14:30 - 17:45 Narva kultuurimaja Rugodiv
II eelproov Lastekoor 14.03.2019 15:00 - 19:15 Põlva kultuuri- ja huvikeskus
II eelproov Segakoor 14.03.2019 17:30 - 22:00 Vene kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 15.03.2019 9:00 - 13:30 Võru Kannel
I eelproov Mudilaskoor 15.03.2019 9:00 - 12:45 Rakvere gümnaasiumi Tallinna tn maja
II eelproov Segakoor 15.03.2019 10:00 - 14:15 Tartu Kristjan Jaak Petersoni gümnaasium
II eelproov Segakoor 15.03.2019 16:00 - 20:15 Tartu Kristjan Jaak Petersoni gümnaasium
II eelproov Poistekoor 16.03.2019 10:00 - 13:15 Viljandi kesklinna kool
II eelproov Segakoor 16.03.2019 10:00 - 15:00 Vanemuise kontserdimaja

Ettelaulmine Tiigi seltsimajas

II eelproov Meeskoor 16.03.2019 11:00 - 15:45 Viljandi kesklinna kool
II eelproov Naiskoor 16.03.2019 16:00 - 20:30 Viljandi kesklinna kool
II eelproov Segakoor 16.03.2019 16:00 - 21:00 Vanemuise kontserdimaja

Ettelaulmine Tiigi seltsimajas

II eelproov Sümfooniaorkerster 17.03.2019 10:30 - 15:00 Vanemuise kontserdimaja
II eelproov Segakoor 17.03.2019 10:00 - 14:15 Karksi-Nuia kultuurikeskus
II eelproov Puhkpilliorkester 17.03.2019 14:15 - 18:45 Vanemuise kontserdimaja
II eelproov Puhkpilliorkester 17.03.2019 14:15 - 18:45 Vanemuise kontserdimaja

Proovi algus neile orkestritele, kes ei osale koondorkestris kell 15:15.

II eelproov Segakoor 17.03.2019 15:00 - 19:30 Karksi-Nuia kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 18.03.2019 10:00 - 14:00 Jõgeva kultuurikeskus
I eelproov Mudilaskoor 19.03.2019 10:00 - 13:15 Kose kultuurikeskus
I eelproov Mudilaskoor 19.03.2019 14:00 - 17:15 Kose kultuurikeskus
II eelproov Segakoor 19.03.2019 18:00 - 22:15 Kose kultuurikeskus
I eelproov Mudilaskoor 20.03.2019 10:00 - 13:15 Kose kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 20.03.2019 14:00 - 18:45 Kose kultuurikeskus
II eelproov Segakoor 20.03.2019 18:00 - 22:15 Kose kultuurikeskus
II eelproov Segakoor 21.03.2019 14:00 - 19:00 Vene kultuurikeskus
II eelproov Segakoor 21.03.2019 18:00 - 22:30 Vene kultuurikeskus
I eelproov Mudilaskoor 22.03.2019 9:30 - 13:30 Viljandi kesklinna kooli väikeste maja
II eelproov Lastekoor 22.03.2019 13:30 - 18:00 Viljandi kesklinna kooli väikeste maja
II eelproov Segakoor 22.03.2019 14:00 - 19:00 Vene kultuurikeskus
II eelproov Segakoor 22.03.2019 18:00 - 22:30 Vene kultuurikeskus
II eelproov Poistekoor 23.03.2019 10:00 - 14:45 Saue gümnaasium
II eelproov Meeskoor 23.03.2019 11:00 - 16:00 Saue gümnaasium
I eelproov Valiksegakoor 23.03.2019 14:00 - 17:00 Põlva kultuuri- ja huvikeskus
II eelproov Naiskoor 23.03.2019 16:00 - 21:30 Saue gümnaasium
I eelproov Valiksegakoor 24.03.2019 10:30 - 13:30 Vanemuise kontserdimaja
II eelproov Poistekoor 24.03.2019 12:00 - 15:30 Kuressaare kultuurikeskus
II eelproov Meeskoor 24.03.2019 12:30 - 16:45 Kuressaare kultuurikeskus
II eelproov Naiskoor 24.03.2019 13:30 - 17:45 Kuressaare kultuurikeskus
I eelproov Valiknaiskoor 24.03.2019 15:00 - 17:15 Vanemuise kontserdimaja
I eelproov Valikmeeskoor 24.03.2019 16:00 - 18:15 Vanemuise kontserdimaja
II eelproov Poistekoor 25.03.2019 10:00 - 14:00 Pärnu Kontserdimaja
II eelproov Lastekoor 25.03.2019 14:00 - 18:30 Pärnu Kontserdimaja
I eelproov Mudilaskoor 26.03.2019 9:00 - 12:15 Tartu Aleksander Puškini kool
II eelproov Lastekoor 26.03.2019 10:00 - 14:00 Kuressaare kultuurikeskus
II eelproov Naiskoor 26.03.2019 17:30 - 22:15 Tartu Hansa kool
II eelproov Poistekoor 27.03.2019 10:00 - 15:00 Türi kultuurikeskus
II eelproov Naiskoor 27.03.2019 12:00 - 16:30 Tartu Miina Härma gümnaasium
II eelproov Lastekoor 27.03.2019 14:00 - 18:00 Türi kultuurikeskus
II eelproov Naiskoor 27.03.2019 17:30 - 22:15 Tartu Miina Härma gümnaasium
I eelproov Mudilaskoor 28.03.2019 10:00 - 13:15 Tartu Mart Reiniku kool
II eelproov Poistekoor 28.03.2019 13:00 - 16:30 Loo kool
I eelproov Mudilaskoor 28.03.2019 14:00 - 17:15 Tartu Mart Reiniku kool
II eelproov Segakoor 28.03.2019 18:00 - 22:15 Loo kool
I eelproov Mudilaskoor 29.03.2019 9:00 - 12:15 Ülenurme gümnaasium
I eelproov Mudilaskoor 29.03.2019 13:00 - 16:15 Ülenurme gümnaasium
II eelproov Poistekoor 30.03.2019 10:00 - 13:00 Jõhvi kontserdimaja
II eelproov Segakoor 30.03.2019 10:00 - 14:15 Rapla kesklinna kool
II eelproov Meeskoor 30.03.2019 12:00 - 17:30 Rakvere rahvamaja
II eelproov Poistekoor 30.03.2019 13:30 - 18:00 Rakvere rahvamaja
II eelproov Puhkpilliorkester 30.03.2019 14:00 - 17:30 Tallinna Tehnikaülikooli aula
II eelproov Segakoor 30.03.2019 15:00 - 19:30 Rapla kesklinna kool
II eelproov Sümfooniaorkerster 31.03.2019 10:00 - 14:45 Tallinna Tehnikaülikooli aula
II eelproov Segakoor 31.03.2019 11:00 - 15:30 Türi kultuurikeskus
II eelproov Naiskoor 31.03.2019 12:15 - 15:45 Türi kultuurikeskus
II eelproov Puhkpilliorkester 31.03.2019 14:00 - 18:30 Tallinna Tehnikaülikooli aula

Puhkpilliorkestrid, kes on valinud koondorkestri repertuaari.

I eelproov Mudilaskoor 01.04.2019 9:00 - 12:15 Vene kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 01.04.2019 10:30 - 15:15 Haapsalu põhikool
I eelproov Mudilaskoor 01.04.2019 13:00 - 16:15 Vene kultuurikeskus
II eelproov Poistekoor 01.04.2019 15:30 - 18:00 Haapsalu põhikool
II eelproov Segakoor 01.04.2019 17:30 - 22:00 Vene kultuurikeskus
I eelproov Mudilaskoor 02.04.2019 9:00 - 12:15 Vene kultuurikeskus
I eelproov Mudilaskoor 02.04.2019 13:00 - 16:15 Vene kultuurikeskus
II eelproov Segakoor 02.04.2019 17:30 - 22:00 Vene kultuurikeskus
I eelproov Mudilaskoor 03.04.2019 10:00 - 13:15 Vene kultuurikeskus
II eelproov Segakoor 03.04.2019 17:30 - 22:00 Vene kultuurikeskus
I eelproov Mudilaskoor 04.04.2019 12:00 - 15:30 Pärnu Kontserdimaja
I eelproov Valikmeeskoor 04.04.2019 17:30 - 20:30 Pärnu Kontserdimaja
I eelproov Valiksegakoor 04.04.2019 17:30 - 20:15 Pärnu Kontserdimaja
I eelproov Valiknaiskoor 04.04.2019 17:30 - 19:45 Pärnu Kontserdimaja
I eelproov Mudilaskoor 05.04.2019 10:00 - 13:45 Türi kultuurikeskus
I eelproov Valiksegakoor 05.04.2019 18:00 - 20:45 Kuressaare kultuurikeskus
I eelproov Valiknaiskoor 05.04.2019 18:00 - 20:15 Kuressaare kultuurikeskus
I eelproov Valikmeeskoor 05.04.2019 18:00 - 20:15 Kuressaare kultuurikeskus
II eelproov Naiskoor 06.04.2019 10:00 - 13:30 Haljala rahvamaja
II eelproov Segakoor 06.04.2019 11:15 - 15:15 Haljala rahvamaja
II eelproov Poistekoor 06.04.2019 11:00 - 14:00 Rapla kesklinna kool
II eelproov Puhkpilliorkester 06.04.2019 12:00 - 15:15 Pärnu Nooruse maja
II eelproov Meeskoor 06.04.2019 12:00 - 16:15 Rapla kesklinna kool
II eelproov Segakoor 06.04.2019 16:00 - 21:15 Haljala rahvamaja
II eelproov Segakoor 07.04.2019 10:00 - 14:45 Jõhvi kontserdimaja
II eelproov Puhkpilliorkester 07.04.2019 11:00 - 14:30 Türi kultuurikeskus
II eelproov Poistekoor 07.04.2019 11:00 - 14:30 Võru Kannel
II eelproov Meeskoor 07.04.2019 12:15 - 16:15 Võru Kannel
II eelproov Naiskoor 07.04.2019 14:00 - 18:30 Võru Kannel
I eelproov Mudilaskoor 08.04.2019 10:00 - 13:45 Jõgeva kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 08.04.2019 10:00 - 14:00 Tartu Veeriku kool
II eelproov Lastekoor 08.04.2019 14:30 - 18:45 Tartu Veeriku kool
II eelproov Naiskoor 08.04.2019 18:00 - 21:45 Jõgeva kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 09.04.2019 9:00 - 13:15 Tartu Kivilinna kool
I eelproov Mudilaskoor 09.04.2019 10:00 - 13:15 Rapla kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 09.04.2019 13:30 - 17:45 Tartu Kivilinna kool
I eelproov Mudilaskoor 09.04.2019 14:00 - 17:15 Rapla kultuurikeskus
II eelproov Naiskoor 09.04.2019 18:00 - 21:45 Rapla kultuurikeskus
II eelproov Segakoor 09.04.2019 18:00 - 22:15 Jõgeva kultuurikeskus
II eelproov Sümfooniaorkerster 13.04.2019 12:00 - 15:45 Viljandi kesklinna kooli väikeste maja
II eelproov Puhkpilliorkester 13.04.2019 15:00 - 18:30 Viljandi kesklinna kooli väikeste maja
II eelproov Puhkpilliorkester 14.04.2019 11:00 - 14:15 Võru Kannel
II eelproov Sümfooniaorkerster 14.04.2019 11:00 - 15:00 Haapsalu kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 15.04.2019 10:00 - 14:30 Rapla kultuurikeskus
I eelproov Mudilaskoor 15.04.2019 12:00 - 15:30 Kuressaare kultuurikeskus
I eelproov Mudilaskoor 16.04.2019 9:00 - 11:45 Põlva kultuuri- ja huvikeskus
I eelproov Mudilaskoor 16.04.2019 13:00 - 17:45 Võru Kannel
I eelproov Valiksegakoor 16.04.2019 18:00 - 21:15 Viljandi gümnaasium
II eelproov Lastekoor 17.04.2019 9:00 - 13:00 Rakvere gümnaasium
I eelproov Mudilaskoor 17.04.2019 9:00 - 12:00 Valga põhikool
II eelproov Lastekoor 17.04.2019 14:00 - 18:00 Rakvere gümnaasium
I eelproov Valiksegakoor 17.04.2019 18:00 - 21:00 Rapla kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 18.04.2019 10:00 - 14:00 Jõhvi kontserdimaja
II eelproov Segakoor 20.04.2019 10:00 - 14:15 Võru Kannel
II eelproov Segakoor 20.04.2019 15:00 - 19:15 Võru Kannel
II eelproov Segakoor 21.04.2019 10:00 - 14:15 Otepää kultuurimaja
II eelproov Segakoor 21.04.2019 16:00 - 20:45 Põlva kool (Kesk tn 25)
II eelproov Puhkpilliorkester 27.04.2019 11:00 - 14:45 Kunda ühisgümnaasium
II eelproov Segakoor 27.04.2019 12:00 - 16:30 Kuressaare kultuurikeskus
II eelproov Segakoor 27.04.2019 17:00 - 21:45 Kuressaare kultuurikeskus
II eelproov Naiskoor 28.04.2019 10:00 - 16:00 Pärnu Kontserdimaja
II eelproov Puhkpilliorkester 28.04.2019 11:00 - 14:30 Kuressaare kultuurikeskus
II eelproov Sümfooniaorkerster 28.04.2019 11:00 - 15:00 Rapla kultuurikeskus
II eelproov Segakoor 28.04.2019 14:00 - 19:15 Pärnu Kontserdimaja
II eelproov Valiksegakoor 29.04.2019 18:30 - 21:30 Rakvere Rohuaia lasteaed
I eelproov Valiklastekoor 30.04.2019 15:00 - 17:00 Türi kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 02.05.2019 9:00 - 13:00 Vene kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 02.05.2019 14:00 - 18:00 Vene kultuurikeskus
II eelproov Valiksegakoor 02.05.2019 17:20 - 20:45 Pärnu Kontserdimaja
II eelproov Valiknaiskoor 02.05.2019 17:30 - 20:30 Pärnu Kontserdimaja
II eelproov Valikmeeskoor 02.05.2019 17:30 - 21:00 Pärnu Kontserdimaja
II eelproov Lastekoor 03.05.2019 9:00 - 13:00 Vene kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 03.05.2019 14:00 - 18:00 Vene kultuurikeskus
II eelproov Naiskoor 03.05.2019 18:30 - 22:30 Vene kultuurikeskus
II eelproov Segakoor 03.05.2019 18:00 - 21:30 Käina huvi- ja kultuurikeskus
II eelproov Poistekoor 04.05.2019 10:00 - 13:45 Vene kultuurikeskus
II eelproov Meeskoor 04.05.2019 10:45 - 15:30 Vene kultuurikeskus
II eelproov Naiskoor 04.05.2019 10:30 - 14:30 Haapsalu kultuurikeskus
I eelproov Valiklastekoor 04.05.2019 10:00 - 12:00 Rakvere Rohuaia lasteaed
II eelproov Segakoor 04.05.2019 11:45 - 15:45 Haapsalu põhikool
II eelproov Poistekoor 04.05.2019 15:00 - 19:00 Vene kultuurikeskus

Poistesegakoorid ja koorid, kes on valinud ühendkoori lõpuploki.

II eelproov Meeskoor 04.05.2019 15:30 - 20:15 Vene kultuurikeskus
II eelproov Naiskoor 05.05.2019 10:00 - 15:00 Vene kultuurikeskus
II eelproov Naiskoor 05.05.2019 15:00 - 20:00 Vene kultuurikeskus
II eelproov Valiknaiskoor 06.05.2019 18:00 - 20:45 Kuusalu keskkool
II eelproov Valiksegakoor 06.05.2019 19:15 - 22:15 Kuusalu keskkool
I eelproov Valiklastekoor 07.05.2019 14:00 - 16:00 Keila kool
I eelproov Valiklastekoor 16.05.2019 12:00 - 14:00 Tartu Karlova kool
I eelproov Valiklastekoor 16.05.2019 15:00 - 17:00 Otepää kultuurimaja
II eelproov Valiksegakoor 17.05.2019 18:15 - 21:30 Viljandi gümnaasium
II eelproov Valiknaiskoor 18.05.2019 10:30 - 13:15 Vanemuise kontserdimaja
II eelproov Valikmeeskoor 18.05.2019 11:45 - 14:15 Vanemuise kontserdimaja
II eelproov Valiksegakoor 18.05.2019 15:30 - 18:30 Vanemuise kontserdimaja
II eelproov Valiksegakoor 19.05.2019 10:00 - 13:00 Põlva kultuuri- ja huvikeskus
I eelproov Valiklastekoor 20.05.2019 15:00 - 17:00 Pärnu Sütevaka gümnaasium
II eelproov Valiksegakoor 23.05.2019 18:00 - 21:00 Estonia kontserdisaal
II eelproov Valiksegakoor 24.05.2019 18:00 - 21:00 Rapla kesklinna kool
II eelproov Valiknaiskoor 26.05.2019 10:00 - 13:00 Estonia kontserdisaal
II eelproov Valiknaiskoor 26.05.2019 14:00 - 16:45 Estonia kontserdisaal
II eelproov Valikmeeskoor 26.05.2019 15:00 - 18:00 Estonia kontserdisaal
II eelproov Valiksegakoor 26.05.2019 18:30 - 21:30 Estonia kontserdisaal
I eelproov Valiklastekoor 29.05.2019 14:00 - 16:00 Vene kultuurikeskus
I eelproov Valiklastekoor 29.05.2019 14:00 - 16:00 Vene kultuurikeskus
II eelproov Valiksegakoor 31.05.2019 18:00 - 21:15 Kuressaare kultuurikeskus
II eelproov Valiknaiskoor 31.05.2019 18:00 - 21:00 Kuressaare kultuurikeskus
II eelproov Valikmeeskoor 31.05.2019 18:00 - 21:00 Kuressaare kultuurikeskus